Antrantis
active
pyroprolipsi
dipnosofistirion
Capelli

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο22/10/2216:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο22/10/2216:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή23/10/2216:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/10/2216:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/10/2216:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑυλώναΚυριακή23/10/2216:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή23/10/2216:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή23/10/2216:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο05/11/2200:000-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο05/11/2200:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔροσιάςΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή06/11/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓέρακαΚυριακή06/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή06/11/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή06/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/11/2200:003-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/11/2200:000-3 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο19/11/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο19/11/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/11/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή20/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑυλώναΚυριακή20/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Νέων ΠαλατίωνΚυριακή20/11/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο26/11/2200:00
ΑΝΟΙΞΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο26/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο26/11/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔροσιάςΣάββατο26/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Αγίας ΆνναςΚυριακή27/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓέρακαΚυριακή27/11/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή27/11/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαραθώναΚυριακή27/11/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο03/12/2200:000-3 α.α.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΣάββατο03/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή04/12/2200:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑυλώναΚυριακή04/12/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή04/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή04/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/12/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή04/12/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο10/12/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.4-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο10/12/2215:003-0 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο10/12/2215:000-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΣάββατο10/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓέρακαΣάββατο10/12/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΜαραθώναΣάββατο10/12/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή11/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/12/2200:000-3 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/12/2200:003-0 α.α.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒουλιαγμένηςΣάββατο17/12/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΝΟΙΞΗΑυλώναΚυριακή18/12/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/12/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή18/12/2215:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή18/12/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή18/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη21/12/2200:00
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη21/12/2200:00
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη21/12/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.5-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη21/12/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη21/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔροσιάςΤετάρτη21/12/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Αγίας ΆνναςΤετάρτη21/12/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαραθώναΤετάρτη21/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/01/2300:003-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/01/2300:000-3 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο07/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέων ΠαλατίωνΣάββατο07/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑυλώναΣάββατο07/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο07/01/2315:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-3
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο07/01/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΣάββατο07/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/01/2300:000-3 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/01/2300:000-3 α.α.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο14/01/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΒουλιαγμένηςΣάββατο14/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΣάββατο14/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή15/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή15/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΜαραθώναΚυριακή15/01/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/01/2300:003-0 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/01/2300:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο21/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο21/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝέων ΠαλατίωνΣάββατο21/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο21/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΝΟΙΞΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή22/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή22/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο28/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο28/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/01/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/02/2300:00
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/02/2300:00
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή05/02/2315:00
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΚυριακή05/02/2315:00
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή05/02/2315:00
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή05/02/2315:00
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή05/02/2315:00
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑυλώναΚυριακή05/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ