IEK ΑΛΦΑ
Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, 15/9/2021 11:03
 Ενημερώνουμε ότι η συμμετοχή ποδοσφαιριστών στους αγώνες θα γίνεται σύμφωνα με τα παρακάτω βάσε... περισσότερα...
ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, 15/9/2021 10:04
 Ενημερώνουμε τα σωματεία του A ομίλου της Α κατηγορίας (11 ομάδων) ότι την Τετάρτη 20/10/2021 θα διεξαχθεί εμ... περισσότερα...
ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΑ, 15/9/2021 10:00
 Ενημερώνουμε τα σωματεία της Α΄ κατηγορίας ότι ως τις 30/9/2021 θα πρέπει να έχουν προσκομίσει στην Ένωση τ... περισσότερα...
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ COVID-19, 15/9/2021 09:50
 Ως την Παρασκευή 17/9/2021 να έχει δηλωθεί εγγράφως στην Ένωση ο υπεύθυνος κάθε σωματείου COVID-19.... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, 13/9/2021 09:24
 Σας ενημερώνουμε ότι από την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 τα Δελτία Πιστοποίησης Προπονητών θα εκδίδοντ... περισσότερα...
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ, 10/9/2021 15:15
 Εγκρίθηκαν όλες οι αιτήσεις για την συμμετοχή στο σεμινάριο πρώτων βοηθειών που διοργανώνει η ... περισσότερα...

liga

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΡΤΕΜΙΔΟΣΣάββατο18/09/2116:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-2
2.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή19/09/2116:30ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή19/09/2116:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑναβύσσουΚυριακή19/09/2116:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
5.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή19/09/2116:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΣταμάταςΣάββατο18/09/2116:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
7.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΚυριακή19/09/2116:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
8.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΜαρκόπουλουΚυριακή19/09/2116:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή19/09/2116:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
10.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒούλαςΚυριακή19/09/2116:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη22/09/2116:30
2.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΤετάρτη22/09/2116:30
3.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη22/09/2116:30
4.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣυκαμίνουΤετάρτη22/09/2116:30
5.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑΔιονύσουΤετάρτη22/09/2116:30
6.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη22/09/2116:30
7.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒάρηςΤετάρτη22/09/2116:30
8.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη22/09/2116:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.