dipnosofistirion
active
Antrantis
pyroprolipsi
Capelli

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ16, 30/1/2023 11:40
 ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14, 30/1/2023 11:37
 ... περισσότερα...
ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΚΟΠΗΣ ΠΙΤΑΣ, 27/1/2023 12:30
 Σας υπενθυμίζουμε ότι η ετήσια εκδήλωση απονομών και κοπής πίτας της Ένωσης μας θα διεξαχθεί τ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, 27/1/2023 09:58
 Σας ενημερώνουμε ότι η 18η Αγωνιστική της Ά Κατηγορίας θα διεξαχθεί το Σάββατο 04/02/2023.... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, 25/1/2023 10:56
 ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 25/1/2023 09:34
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 24/01/2023 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Πο... περισσότερα...

epsana official ball 2022

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
2.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑρτέμιδοςΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
2-1
3.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο28/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
3-0
4.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή29/01/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
2-0
5.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΚυριακή29/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
1-1
6.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή29/01/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
0-3
7.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαλυβίωνΚυριακή29/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
8.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒάρηςΚυριακή29/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
0-3
Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
10.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
11.ΑΝΟΙΞΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο28/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
4-0
12.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο28/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
1-2
13.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
1-0
14.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-2
15.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/01/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-1
16.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
2-0
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
18.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΜαρίναςΣάββατο28/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-0
19.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή29/01/2315:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ .)
3-0
20.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή29/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
1-3
21.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑΣυκαμίνουΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
4-1
22.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή29/01/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
4-0
Κ18 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο28/01/2310:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-2
24.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο28/01/2310:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.4-2
25.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΡαφήναςΣάββατο28/01/2310:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.3-3
26.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο28/01/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-5
Κ18 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΓλυκών ΝερώνΣάββατο28/01/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-5
28.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒούλαςΣάββατο28/01/2310:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-3
29.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑρτέμιδοςΣάββατο28/01/2310:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
30.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑναβύσσουΣάββατο28/01/2310:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒούλαςΚυριακή29/01/2310:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.5-2
32.ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣFOUS DE FOOTΚυριακή29/01/2310:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..5-0
33.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή29/01/2310:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3
Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑρτέμιδοςΚυριακή29/01/2310:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-3
35.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/01/2310:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
36.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών ΝερώνΚυριακή29/01/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-1
37.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝPallini ΑrenaΚυριακή29/01/2310:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-1
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή29/01/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
39.ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣταμάταςΚυριακή29/01/2310:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..0-6
40.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή29/01/2310:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.6-1
41.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΚυριακή29/01/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/01/2310:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-1
43.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή29/01/2310:00ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
44.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/01/2310:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-1
45.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή29/01/2310:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
47.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΣάββατο28/01/2312:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.Αναβλήθηκε
48.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒάρηςΣάββατο28/01/2312:30ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .6-0
49.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο28/01/2312:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.2-1
Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΡαφήναςΣάββατο28/01/2312:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.0-0
51.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑρτέμιδοςΣάββατο28/01/2312:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
52.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο28/01/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
53.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΡΚΟΓέρακαΣάββατο28/01/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο28/01/2312:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..
55.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο28/01/2312:30ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-1
56.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΣάββατο28/01/2312:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.0-1
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:003-0 α.α.
58.ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑυλώναΣάββατο28/01/2312:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-6
59.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο28/01/2312:30ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-3
60.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΣάββατο28/01/2312:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή29/01/2312:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-3
62.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/01/2312:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
63.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή29/01/2312:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-9
64.ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΜαρκόπουλουΚυριακή29/01/2312:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-4
65.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΚυριακή29/01/2312:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή29/01/2312:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
67.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή29/01/2312:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.3-10
68.ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΣταμάταςΚυριακή29/01/2312:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..1-0
69.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή29/01/2312:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-6
70.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή29/01/2312:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.2-3
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
71.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή29/01/2312:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-6
72.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή29/01/2312:00ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
73.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή29/01/2312:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-3
74.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/01/2312:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.2-4
75.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή29/01/2312:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/02/2300:00
2.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο04/02/2315:00
3.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΣάββατο04/02/2315:00
4.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο04/02/2315:00
5.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓέρακαΣάββατο04/02/2315:00
6.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο04/02/2315:00
7.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒάρηςΣάββατο04/02/2315:00
8.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο04/02/2315:00
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/02/2300:00
10.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/02/2300:00
11. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή05/02/2315:00
12.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΚυριακή05/02/2315:00
13.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή05/02/2315:00
14.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή05/02/2315:00
15.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή05/02/2315:00
16.ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑυλώναΚυριακή05/02/2315:00
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΤετάρτη01/02/2315:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
13η αγωνιστική
18.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/02/2315:00
19.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιονύσουΣάββατο04/02/2315:00
20.ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/02/2300:00
21.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή05/02/2315:00
22.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒούλαςΚυριακή05/02/2315:00
23.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή05/02/2315:00
Κ18 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο04/02/2310:00
25.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο04/02/2310:00
26.ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο04/02/2310:00
27.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο04/02/2310:00
Κ18 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο04/02/2310:00
29.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο04/02/2310:00
30.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο04/02/2310:00
31.ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ FOUS DE FOOTΣάββατο04/02/2310:00
Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή05/02/2310:00
33.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή05/02/2310:00
34.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή05/02/2310:00
Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΚυριακή05/02/2310:00
36.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚαλυβίωνΚυριακή05/02/2310:00
37.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή05/02/2310:00
38.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/02/2310:00
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΚυριακή05/02/2310:00
40.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣΔιώνηςΚυριακή05/02/2310:00
41.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή05/02/2310:00
42.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαραθώναΚυριακή05/02/2310:00
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/02/2310:00
44.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή05/02/2310:00
45.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή05/02/2310:00
46.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΚυριακή05/02/2310:00
Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/02/2300:00
48.ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣFOUS DE FOOTΣάββατο04/02/2312:30
49.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚαλυβίωνΣάββατο04/02/2312:30
50.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΣάββατο04/02/2312:30
Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο04/02/2312:30
52.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο04/02/2312:30
53.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/02/2312:30
54.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΡΚΟPallini ΑrenaΣάββατο04/02/2312:30
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο04/02/2312:30
56.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΣάββατο04/02/2312:30
57.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο04/02/2312:30
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο04/02/2312:30
59.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο04/02/2312:30
60.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/02/2312:30
61.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο04/02/2312:30
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή05/02/2312:00
63.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΡΚΟΑναβύσσουΚυριακή05/02/2312:00
64.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή05/02/2312:00
65.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚερατέαςΚυριακή05/02/2312:00
66.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗARENA ΒΑΡΗΣΚυριακή05/02/2312:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣBATISTAΚυριακή05/02/2310:30
68.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή05/02/2312:00
69.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή05/02/2312:00
70.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/02/2312:00
71.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή05/02/2312:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
72.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣBATISTAΚυριακή05/02/2312:00
73.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔροσιάςΚυριακή05/02/2312:00
74.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή05/02/2312:00
75.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή05/02/2312:00
76.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣυκαμίνουΚυριακή05/02/2312:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.