Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, 26/1/2022 08:45
 Με δεδομένο  1ον ότι το πρόγραμμα των αγωνιστικών της Β΄ και Γ΄ Κατηγορίας δεν πιέζει  2ον ότι οι δύο όμ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 25/1/2022 18:28
Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι η συνεδρίαση της Πειθαρχικής Επιτροπής που είχε προγραμματιστεί να ... περισσότερα...
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ, 25/1/2022 18:06
 Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι λόγω των  κακών καιρικών συνθηκών τα γραφεία της Ένωσης θα παραμείνου... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 20/1/2022 10:18
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τετάρτη 19/1/2022 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Π... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ , 20/1/2022 09:29
 Λόγω των δυσμενών καιρικών φαινομένων που προβλέπονται για την επόμενη εβδομάδα οι αγώνες της Προ... περισσότερα...
ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, 18/1/2022 12:27
 Ύστερα από το επικαιροποιημένο Υγειονομικό Πρωτόκολλο Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου για την ... περισσότερα...

liga

Προσεχείς Αγώνες

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΤετάρτη02/02/2214:45
2.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΤετάρτη02/02/2214:45
3.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΤετάρτη02/02/2214:45
4.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη02/02/2214:45
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑρτέμιδοςΣάββατο29/01/2215:00
6.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο29/01/2215:00
7.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή30/01/2215:00
8.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή30/01/2215:00
9.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή30/01/2215:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο29/01/2200:00
11.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο29/01/2200:00
12.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο29/01/2200:00
13.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2200:00
14.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2200:00
15.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΑΡΚΟΓραμματικούΤετάρτη02/02/2215:00
Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο29/01/2215:00
17.ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2215:00
18.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2215:00
19.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2215:00
20.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2215:00
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο29/01/2215:00
22.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο29/01/2215:00
23.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο29/01/2215:00
24.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2215:00
25.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2215:00
26.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2215:00
27.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή30/01/2215:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.