ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14 (γενν.2005) , 19/10/2018 14:12
 Καλούνται τα σωματεία της ένωσης από την Τεχνική Επιτροπή όπως αποστείλουν τρεις ποδοσφαιριστές ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ16 (γενν.2003), 19/10/2018 14:11
 Καλούνται τα σωματεία της ένωσης από την Τεχνική Επιτροπή όπως αποστείλουν τρεις ποδοσφαιριστές ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ12, 17/10/2018 11:17
 Σας ενημερώνουμε ότι αναβάλλονται οι όλοι αγώνες του πρωταθλήματος κ12 για την Κυριακή 21 Οκτωβ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 16/10/2018 21:10
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 16/10/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Ποι... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΛΙΣΤΕΣ ΣΥΝΑΙΝΕΣΗΣ , 15/10/2018 10:05
 Ενόψει έναρξης του πρωταθλήματος Κ12 υπενθυμίζουμε στα σωματεία ότι πρέπει να αιτούνται προκειμέν... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.2003 ) , 12/10/2018 13:46
 Καλούνται από τα σωματεία της ένωσης από την Τεχνική Επιτροπή οι ποδοσφαιριστές με λευκή αθλητική ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2005 ) , 12/10/2018 13:45
 Καλούνται από τα σωματεία της ένωσης από την Τεχνική Επιτροπή οι ποδοσφαιριστές με λευκή αθλητική ... περισσότερα...
Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 11/10/2018 09:25
       Α/Α     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ     ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ         1     ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ     ΠΡΩ... περισσότερα...
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ 27-28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ, 11/10/2018 08:55
 Σας γνωρίζουμε ότι το σαββατοκύριακο της 28ης Οκτωβρίου (27-28/10/2018) θα διεξαχθούν κανονικά τα πρωταθλή... περισσότερα...

molten

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο20/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο20/10/1816:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒάρηςΣάββατο20/10/1816:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
4.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο20/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
5.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΔροσιάςΣάββατο20/10/1816:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
6.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΡαφήναςΣάββατο20/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΣταμάταςΣάββατο20/10/1816:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/10/1816:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/10/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
10.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΣάββατο20/10/1810:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ .., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
11.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒάρηςΣάββατο20/10/1810:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο20/10/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
13.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΡΚΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο20/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ..
14.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΣάββατο20/10/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο20/10/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
16.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο20/10/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.
17.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΣάββατο20/10/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο20/10/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
19.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚρυονερίουΣάββατο20/10/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΙΑΛΜΑ .., ΡΟΥΜΠΕΑ ..
20.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΣάββατο20/10/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ..
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο20/10/1812:30ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.
22.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒούλαςΣάββατο20/10/1812:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
23.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο20/10/1812:30ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
24.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/10/1812:30ΜΠΕΚΑΣ Α.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο20/10/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
26.ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιώνηςΣάββατο20/10/1812:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
27.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο20/10/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
28.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο20/10/1813:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο20/10/1800:00
30.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔροσιάςΣάββατο20/10/1812:30ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
31.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔιονύσουΣάββατο20/10/1812:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ..
32.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο20/10/1812:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο20/10/1810:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.
34.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο20/10/1812:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο20/10/1812:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
36.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΣταμάταςΣάββατο20/10/1812:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
37.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο20/10/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξηςΤετάρτη24/10/1815:00
2.ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚαλυβίωνΤετάρτη24/10/1815:00
3.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΤετάρτη24/10/1815:00
4.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔιονύσουΤετάρτη24/10/1815:00
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚερατέαςΤετάρτη24/10/1815:00
6.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒάρηςΤετάρτη24/10/1815:00
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη24/10/1815:00
8.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΤετάρτη24/10/1815:00
9.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη24/10/1815:00
10.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒούλαςΤετάρτη24/10/1815:00
11.ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλάμουΤετάρτη24/10/1815:00
Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή21/10/1816:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή21/10/1816:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
14.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΚερατέαςΚυριακή21/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
15.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή21/10/1816:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
16.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή21/10/1816:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
17.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒούλαςΚυριακή21/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή21/10/1816:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
19.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑυλώναΚυριακή21/10/1816:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
20.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚρυονερίουΚυριακή21/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή21/10/1816:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
22.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/10/1816:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
23.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑνθούσαςΚυριακή21/10/1816:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
24.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή21/10/1816:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
25. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/10/1816:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
26.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή21/10/1816:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή21/10/1810:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
28.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒάρηςΚυριακή21/10/1810:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
29.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή21/10/1810:00ΣΟΦΙΑΣ Α.
30.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή21/10/1810:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή21/10/1800:00
32.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή21/10/1810:00ΡΙΖΟΣ Δ.
33.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή21/10/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
34.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή21/10/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή21/10/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
36.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή21/10/1810:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
37.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΚυριακή21/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
38.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή21/10/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/10/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.
40.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
41.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΚυριακή21/10/1810:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
42.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή21/10/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.