ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή30/09/1816:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.3-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή30/09/1816:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓραμματικούΤετάρτη10/10/1816:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΤετάρτη10/10/1816:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠολυδενδρίουΤετάρτη10/10/1816:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη10/10/1816:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΤετάρτη10/10/1816:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.4-0
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΤετάρτη03/10/1816:15ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣυκαμίνουΤετάρτη03/10/1816:15ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚουβαράΤετάρτη03/10/1816:15ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑφιδνώνΤετάρτη03/10/1816:15ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔιονύσουΤετάρτη03/10/1816:15ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΒούλαςΤετάρτη03/10/1816:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-5
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΓέρακαΤετάρτη03/10/1816:15ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο06/10/1816:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓραμματικούΚυριακή07/10/1816:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή07/10/1816:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΠολυδενδρίουΚυριακή07/10/1816:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή07/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣταμάταςΚυριακή07/10/1816:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.7-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή07/10/1816:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.3-2
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚουβαράΣάββατο13/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔιονύσουΣάββατο13/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή14/10/1816:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.1-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή14/10/1816:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή14/10/1816:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑφιδνώνΚυριακή14/10/1816:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒούλαςΚυριακή14/10/1816:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/10/1816:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.1-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή21/10/1816:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/10/1816:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑνθούσαςΚυριακή21/10/1816:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-4
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή21/10/1816:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/10/1816:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-3
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή21/10/1816:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚουβαράΣάββατο27/10/1815:00
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο27/10/1815:00
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή28/10/1815:00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή28/10/1815:00
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓραμματικούΚυριακή28/10/1815:00
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣυκαμίνουΚυριακή28/10/1815:00
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑφιδνώνΚυριακή28/10/1815:00
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Ρεπό: ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ