Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή30/09/1816:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.3-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή30/09/1816:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓραμματικούΤετάρτη10/10/1816:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΤετάρτη10/10/1816:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠολυδενδρίουΤετάρτη10/10/1816:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη10/10/1816:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΤετάρτη10/10/1816:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.4-0
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΤετάρτη03/10/1816:15ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣυκαμίνουΤετάρτη03/10/1816:15ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚουβαράΤετάρτη03/10/1816:15ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑφιδνώνΤετάρτη03/10/1816:15ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔιονύσουΤετάρτη03/10/1816:15ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΒούλαςΤετάρτη03/10/1816:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-5
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΓέρακαΤετάρτη03/10/1816:15ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο06/10/1816:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓραμματικούΚυριακή07/10/1816:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή07/10/1816:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΠολυδενδρίουΚυριακή07/10/1816:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή07/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣταμάταςΚυριακή07/10/1816:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.7-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή07/10/1816:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.3-2
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚουβαράΣάββατο13/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔιονύσουΣάββατο13/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή14/10/1816:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.1-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή14/10/1816:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή14/10/1816:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑφιδνώνΚυριακή14/10/1816:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒούλαςΚυριακή14/10/1816:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/10/1816:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.1-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή21/10/1816:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/10/1816:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑνθούσαςΚυριακή21/10/1816:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-4
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή21/10/1816:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/10/1816:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-3
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή21/10/1816:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚουβαράΣάββατο27/10/1815:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο27/10/1815:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.4-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή28/10/1815:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή28/10/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-3
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓραμματικούΚυριακή28/10/1815:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣυκαμίνουΚυριακή28/10/1815:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑφιδνώνΚυριακή28/10/1815:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-1
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο03/11/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.3-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑνθούσαςΚυριακή04/11/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .3-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΠολυδενδρίουΚυριακή04/11/1815:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΚυριακή04/11/1815:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή04/11/1815:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή04/11/1815:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒούλαςΚυριακή04/11/1815:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚουβαράΣάββατο10/11/1815:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή11/11/1815:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/11/1815:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-4
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓραμματικούΚυριακή11/11/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή11/11/1815:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΝΙΚΑΣ Γ.0-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΚυριακή11/11/1815:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑφιδνώνΚυριακή11/11/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο17/11/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο17/11/1815:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή18/11/1815:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.5-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣταμάταςΚυριακή18/11/1815:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑνθούσαςΚυριακή18/11/1815:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓέρακαΚυριακή18/11/1815:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΚυριακή18/11/1815:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚουβαράΣάββατο24/11/1815:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή25/11/1815:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.1-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/11/1815:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΓραμματικούΚυριακή25/11/1815:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή25/11/1815:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή25/11/1815:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή25/11/1815:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .3-0
Ρεπό: ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔιονύσουΣάββατο01/12/1815:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒούλαςΚυριακή02/12/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.5-5
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΚυριακή02/12/1815:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΆνναςΚυριακή02/12/1815:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣταμάταςΚυριακή02/12/1815:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑνθούσαςΚυριακή02/12/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑφιδνώνΚυριακή02/12/1815:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο08/12/1815:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή09/12/1815:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.3-6
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή09/12/1815:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓραμματικούΚυριακή09/12/1815:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή09/12/1815:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή09/12/1815:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..2-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή09/12/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔιονύσουΣάββατο15/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.3-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚουβαράΣάββατο15/12/1815:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑφιδνώνΚυριακή16/12/1815:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΒούλαςΚυριακή16/12/1815:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΠΑΠΠΑΣ .0-5
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓέρακαΚυριακή16/12/1815:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.0-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή16/12/1815:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.4-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣταμάταςΚυριακή16/12/1815:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο22/12/1815:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.2-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑνθούσαςΣάββατο22/12/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή23/12/1815:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή23/12/1815:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓραμματικούΚυριακή23/12/1815:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή23/12/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή23/12/1815:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚουβαράΣάββατο05/01/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔιονύσουΣάββατο05/01/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΚΟΤΟΣ ..1-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΚυριακή06/01/1915:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.9-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒούλαςΚυριακή06/01/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.2-6
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓέρακαΚυριακή06/01/1915:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή06/01/1915:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑφιδνώνΤετάρτη23/01/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚουβαράΣάββατο12/01/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔιονύσουΣάββατο12/01/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣυκαμίνουΚυριακή13/01/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑφιδνώνΚυριακή13/01/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒούλαςΚυριακή13/01/1915:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓέρακαΚυριακή13/01/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή13/01/1915:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-3
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/01/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/01/1915:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ.4-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓραμματικούΚυριακή20/01/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαπανδριτίουΚυριακή20/01/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή20/01/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..4-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή20/01/1915:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.4-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή20/01/1915:00ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.5-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚουβαράΣάββατο26/01/1915:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΣάββατο26/01/1915:00ΠΑΠΠΑΣ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΆνναςΚυριακή27/01/1915:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.2-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή27/01/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑφιδνώνΚυριακή27/01/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .3-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΒούλαςΚυριακή27/01/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-5
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΚυριακή27/01/1915:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο02/02/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή03/02/1915:00ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..5-3
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓραμματικούΚυριακή03/02/1915:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.2-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή03/02/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.4-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή03/02/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.8-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣταμάταςΚυριακή03/02/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/02/1915:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚουβαράΣάββατο09/02/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔιονύσουΣάββατο09/02/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/02/1915:00ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.2-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/02/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή10/02/1915:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..0-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑφιδνώνΚυριακή10/02/1915:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-5
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή10/02/1915:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο16/02/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.2-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή17/02/1915:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαπανδριτίουΚυριακή17/02/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑνθούσαςΚυριακή17/02/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣταμάταςΚυριακή17/02/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.4-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή17/02/1915:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓέρακαΚυριακή17/02/1915:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-5
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔιονύσουΣάββατο23/02/1915:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.4-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή24/02/1915:00ΠΑΠΠΑΣ ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.1-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή24/02/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣυκαμίνουΚυριακή24/02/1915:00ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.1-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓραμματικούΣάββατο09/03/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚουβαράΣάββατο09/03/1916:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑφιδνώνΣάββατο09/03/1916:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-2
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο02/03/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣταμάταςΚυριακή03/03/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΚυριακή03/03/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.4-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή03/03/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή03/03/1915:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.4-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓέρακαΚυριακή03/03/1915:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή03/03/1915:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-4
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚουβαράΣάββατο16/03/1916:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΡΙΖΟΣ Δ.2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή17/03/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή17/03/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-5
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓραμματικούΚυριακή17/03/1916:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.2-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή17/03/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή17/03/1916:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑφιδνώνΚυριακή17/03/1916:00ΠΑΠΠΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.0-6
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο23/03/1916:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιονύσουΣάββατο23/03/1916:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.3-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓέρακαΚυριακή24/03/1916:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.2-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή24/03/1916:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.0-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣταμάταςΚυριακή24/03/1916:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..6-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑνθούσαςΚυριακή24/03/1916:00ΠΑΠΠΑΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.3-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒούλαςΚυριακή24/03/1916:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή31/03/1916:00ΠΑΠΠΑΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή31/03/1916:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.3-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓραμματικούΚυριακή31/03/1916:00ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.2-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή31/03/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή31/03/1916:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή31/03/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή31/03/1916:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.4-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒούλαςΣάββατο06/04/1916:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓέρακαΣάββατο06/04/1916:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο06/04/1916:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑφιδνώνΣάββατο06/04/1916:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.1-6
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑνθούσαςΤετάρτη10/04/1917:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔιονύσουΤετάρτη17/04/1917:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣταμάταςΤετάρτη17/04/1917:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο13/04/1917:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..5-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο13/04/1917:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.3-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓραμματικούΣάββατο13/04/1917:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.5-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο13/04/1917:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.2-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΣάββατο13/04/1917:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο13/04/1917:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣυκαμίνουΣάββατο13/04/1917:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΟΚΟΤΟΣ ..0-3
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή21/04/1917:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.2-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑφιδνώνΚυριακή21/04/1917:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔιονύσουΚυριακή21/04/1917:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..6-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΒούλαςΚυριακή21/04/1917:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.0-6
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓέρακαΚυριακή21/04/1917:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή21/04/1917:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.4-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣταμάταςΚυριακή21/04/1917:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο04/05/1917:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.2-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΓραμματικούΣάββατο04/05/1917:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαπανδριτίουΣάββατο04/05/1917:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΣάββατο04/05/1917:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο04/05/1917:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή05/05/1917:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.4-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή05/05/1917:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.0-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ