Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο Αγίας Άννας

Πρώτο Προηγούμενο 12 από 59 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ, ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ, ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ, ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ, ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Δ ομιλος Β Φάση ΠαίδωνΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚυριακή12/03/1709:006-1
2.Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παίδων ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κυριακή12/03/1711:152-3
3.Junior 3ος Όμιλος ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚυριακή12/03/1713:004-1
4.Γ Κατηγορία ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚυριακή12/03/1715:307-0
5.Α ΚατηγορίαΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΤετάρτη15/03/1715:301-1
6.Δ ομιλος Β Φάση ΝέωνΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣάββατο18/03/1709:305-1
7.Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Νέων ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣάββατο18/03/1711:152-1
8.Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου ΠαμπαίδωνΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣάββατο18/03/1713:001-3
9.Γ ομιλος Β Φάση ΠαμπαίδωνΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣάββατο18/03/1714:302-2
10.Δ ομιλος Β Φάση ΠαίδωνΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚυριακή19/03/1710:001-2
11.Junior 3ος ΌμιλοςΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚυριακή19/03/1712:003-2
12.Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΤετάρτη22/03/1717:006-2
13.Δ ομιλος Β Φάση ΝέωνΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚυριακή26/03/1709:301-2
14.Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παίδων ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚυριακή26/03/1711:155-0
15.Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Νέων ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΚυριακή26/03/1713:005-3
16.Β ομιλος Β Φάσης ΝέωνΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΤετάρτη29/03/1716:003-2
17.Α ομιλος Β Φάση ΠαμπαίδωνΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΤετάρτη29/03/1717:451-0
18.Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Νέων ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο01/04/1710:00
19.Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σάββατο01/04/1711:45
20.Γ ομιλος Β Φάση ΠαμπαίδωνΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣάββατο01/04/1713:15
21.Α ΚατηγορίαΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΣάββατο01/04/1716:30
22.Δ ομιλος Β Φάση ΠαίδωνΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚυριακή02/04/1710:00
23.Junior 3ος Όμιλος ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚυριακή02/04/1712:00
24.Γ Κατηγορία ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚυριακή02/04/1716:30
25.Γ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου ΝέωνΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΤετάρτη05/04/1715:45
26.Δ ομιλος Β Φάση ΝέωνΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΤετάρτη05/04/1717:45
27.Δ ομιλος Β Φάση ΠαίδωνΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΠέμπτη06/04/1717:30