Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 25/9/2018 22:10
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 25/09/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Ποι... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.2003 ) , 20/9/2018 15:15
     Καλούνται από την  Τεχνικη Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές   με λευκή αθλητική περιβολή... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2005 ) , 20/9/2018 15:15
 Καλουνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστες  όπως προσελθουν  με λευκή αθ... περισσότερα...
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ , 20/9/2018 10:41
 Σας ενημερώνουμε ότι η 1η Αγωνιστική της Γ΄ Κατηγορίας θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 29/30-09-2018 και η 2... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Κ 18 Κ16 , 20/9/2018 10:39
 Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση των πρωταθλημάτων Κ18 & Κ 16 θα διεξαχθεί την Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου και ώρα 13.00 ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 18/9/2018 21:20
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 18/09/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :     ... περισσότερα...
ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ UEFA A -B, 17/9/2018 10:57
 Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 28 και το Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου 2018 στο ξενοδοχείο AVRA HOTEL  στην Ραφήν... περισσότερα...
ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ Κ 18 Κ16, 17/9/2018 09:04
 Οι καταθέσεις των  δηλώσεων συμμετοχής των πρωταθλημάτων Κ 18 & Κ16 παρατείνοται έως την Πέμπτη 20/09/2018 και ώρ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΠΕΙΓΟΝ, 14/9/2018 14:56
 Σας ενημερώνουμε ότι έχουν αποσταλεί ηλεκτρονικά όλες οι λίστες των προσωπικών δεδομένων.... περισσότερα...

molten

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή23/09/1816:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
2.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒούλαςΚυριακή23/09/1816:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-1
3.ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΚαλυβίωνΚυριακή23/09/1816:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-3
4.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/09/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-1
5.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή23/09/1816:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-3
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή23/09/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
7.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΡαφήναςΚυριακή23/09/1816:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-4
Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΚυριακή23/09/1816:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
9.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή23/09/1816:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-1
10.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή23/09/1816:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
3-0
11.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑυλώναΚυριακή23/09/1816:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-6
12.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή23/09/1816:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΡαφήναςΣάββατο29/09/1816:30
2.ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΆνοιξηςΣάββατο29/09/1816:30
3.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή30/09/1816:30
4.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαραθώναΚυριακή30/09/1816:30
5.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή30/09/1816:30
6.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΚυριακή30/09/1816:30
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή30/09/1816:30
8.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΡΚΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή30/09/1816:30
Β Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο29/09/1816:30
10.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο29/09/1816:30
11.ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαλάμουΣάββατο29/09/1816:30
12.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο29/09/1816:30
13.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή30/09/1816:30
14.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή30/09/1816:30
15.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή30/09/1816:30
16.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚρυονερίουΚυριακή30/09/1816:30
Γ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο29/09/1816:30
18.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή30/09/1816:30
19.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓραμματικούΚυριακή30/09/1816:30
20.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή30/09/1816:30
21.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή30/09/1816:30
22.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή30/09/1816:30
23.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΚυριακή30/09/1816:30
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο29/09/1810:00
25.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο29/09/1810:00
26.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο29/09/1810:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο29/09/1810:00
28.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο29/09/1810:00
29.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο29/09/1810:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑνθούσαςΣάββατο29/09/1810:00
31.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο29/09/1810:00
32.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο29/09/1810:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο29/09/1810:00
34.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο29/09/1810:00
35.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚρυονερίουΣάββατο29/09/1810:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑναβύσσουΚυριακή30/09/1810:00
37.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή30/09/1810:00
38.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή30/09/1810:00
39.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή30/09/1810:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΚυριακή30/09/1810:00
41.ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή30/09/1810:00
42.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΚουβαράΚυριακή30/09/1810:00
43.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή30/09/1810:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή30/09/1810:00
45.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή30/09/1810:00
46.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή30/09/1810:00
47.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΚυριακή30/09/1810:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή30/09/1810:00
49.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή30/09/1810:00
50.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΚυριακή30/09/1810:00
51.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή30/09/1810:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.