Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ ΝΕΩΝ, 16/2/2018 11:35
 Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση της Β' Φάση των Νέων θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2018 στ... περισσότερα...
ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ, 16/2/2018 11:29
 Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές  μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :   ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 13/2/2018 20:10
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 13/02/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Ποι... περισσότερα...
ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ, 08/2/2018 14:21
 Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές  μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :   ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ UEFA C, 08/2/2018 11:36
 Οι επιλεχθέντες για την σχολή προπονητών UEFA C είναι οι κάτωθι:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 06/2/2018 21:28
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 06/02/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Ποι... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 05/2/2018 09:07
 Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι η κλήρωση της Ημιτελικής Φάσης Κυπέλλου θα γίνει την Τετάρτη  07/02/2018 και ώ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004), 02/2/2018 11:53
               Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως    προσέλθο... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002), 02/2/2018 11:50
 Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική π... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΣάββατο17/02/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
4-0
2.ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο17/02/1815:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
3.ΑΝΟΙΞΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο17/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
6-0
4.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒούλαςΣάββατο17/02/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-1
5.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒάρηςΚυριακή18/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6-0
6.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή18/02/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
7.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή18/02/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-2
8.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/02/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
3-0
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο17/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-0
10.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΣάββατο17/02/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3-1
11.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠολυδενδρίουΣάββατο17/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-2
12.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓέρακαΚυριακή18/02/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-5
13.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/02/1815:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
14.ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑφιδνώνΚυριακή18/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-4
15.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή18/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-0
16.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΡαφήναςΚυριακή18/02/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-1
Β Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΣάββατο17/02/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.8-0
18.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/02/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-0
19.ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο17/02/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-4
20.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο17/02/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-2
Γ Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο17/02/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-1
22.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο17/02/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.1-3
23.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο17/02/1812:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-1
Δ Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο17/02/1810:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-5
25.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΣάββατο17/02/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
26.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο17/02/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΤετάρτη21/02/1815:00
2.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΡαφήναςΤετάρτη21/02/1815:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.