Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΡΩΣΗ Γ΄ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 11/10/2019 11:18
 Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση της Γ΄ Φάσης Κυπέλλου θα διεξαχθεί την Τετάρτη 16/10/2019 και ώρα 17.30.   Οι αγών... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14, 10/10/2019 14:33
 Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν την Δευτέρα 14/10/19 στο γήπεδο ΔΙΟ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ13, 10/10/2019 14:32
 Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν την Δευτέρα 14/10/19 στο γήπεδο ΔΙΟ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ12, 10/10/2019 14:30
 Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν την Δευτέρα 14/10/19 στο γήπεδο ΔΙΟ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 08/10/2019 19:10
Ποινές ποδοσφαιριστών Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 02/10/2019 15:47
 Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Κ16-Κ14 και Κ12 θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 04/10/2019 και ώρα 13.00 στα   γρ... περισσότερα...

molten

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΆνοιξηςΣάββατο12/10/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-1
2.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή13/10/1900:00
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή13/10/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-4
4.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή13/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-2
5.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή13/10/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-1
6.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή13/10/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-2
7.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒούλαςΚυριακή13/10/1916:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-1
8.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/10/1916:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-2
Β Κατηγόρια
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο12/10/1916:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
3-1
10.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο12/10/1916:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
1-1
11.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο12/10/1916:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
12.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο12/10/1916:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3-3
13.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔιονύσουΣάββατο12/10/1916:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
0-3
14.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑνθούσαςΚυριακή13/10/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
0-1
15.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή13/10/1916:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-1
16.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή13/10/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-1
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓέρακαΣάββατο12/10/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1
18.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΚαλυβίωνΚυριακή13/10/1916:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-3
19.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔιώνηςΚυριακή13/10/1916:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
3-0
20.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚερατέαςΚυριακή13/10/1916:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
2-0
21.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓραμματικούΚυριακή13/10/1916:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
3-0
22.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή13/10/1916:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-3
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή13/10/1916:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΙΝΑΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο12/10/1910:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.2-0
25.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΣάββατο12/10/1910:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ .0-3
26.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒάρηςΣάββατο12/10/1910:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.9-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο12/10/1910:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.2-5
28.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑνθούσαςΣάββατο12/10/1910:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.7-0
29.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο12/10/1910:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΙΝΑΣ Θ.7-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒoca ΑrenaΣάββατο12/10/1910:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.7-1
31.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΣάββατο12/10/1910:00ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ .2-2
32.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο12/10/1910:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαλάμουΣάββατο12/10/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.Αναβλήθηκε
34.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΣάββατο12/10/1910:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.2-2
35.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΣάββατο12/10/1910:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΑΡΛΑΣΗΣ .8-3
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή13/10/1900:00
37.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒάρηςΚυριακή13/10/1910:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.4-0
38.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚερατέαςΚυριακή13/10/1910:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-2
39.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή13/10/1910:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή13/10/1910:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2
41.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή13/10/1910:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-4
42.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαλυβίωνΚυριακή13/10/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
43.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή13/10/1910:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔροσιάςΚυριακή13/10/1910:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-0
45.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒoca ΑrenaΚυριακή13/10/1910:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-2
46.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή13/10/1910:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.0-3
47.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή13/10/1910:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΠολυδενδρίουΚυριακή13/10/1910:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-3
49.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή13/10/1910:00ΣΤΑΣΗΣ Π.2-1
50.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣταμάταςΚυριακή13/10/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..5-0
51.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή13/10/1910:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑναβύσσουΣάββατο12/10/1912:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.8-0
53.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο12/10/1912:30ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-1
54.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο12/10/1912:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-2
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο12/10/1912:30ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.5-0
56.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚερατέαςΣάββατο12/10/1912:30ΡΙΖΟΣ Δ.9-1
57.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚαλυβίωνΣάββατο12/10/1912:30ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.12-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο12/10/1912:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-4
59.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΣάββατο12/10/1912:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
60.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο12/10/1912:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
61.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΣάββατο12/10/1912:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-7
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο12/10/1912:30ΣΤΑΣΗΣ Π.6-0
63.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο12/10/1912:30ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-2
64.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΣάββατο12/10/1912:30ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-1
65.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο12/10/1912:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-1
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο12/10/1900:00
67.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΣάββατο12/10/1912:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-5
68.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξηςΣάββατο12/10/1912:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.Αναβλήθηκε
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο12/10/1900:00
70.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαπανδριτίουΣάββατο12/10/1912:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.Αναβλήθηκε
71.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΣάββατο12/10/1912:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-6

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο19/10/1916:00
2.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο19/10/1916:00
3.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο19/10/1916:00
4.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή20/10/1900:00
5.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/10/1916:00
6.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/10/1916:00
7.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚρυονερίουΚυριακή20/10/1916:00
8.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑναβύσσουΚυριακή20/10/1916:00
Β Κατηγόρια
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο19/10/1916:00
10.ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαλάμουΣάββατο19/10/1916:00
11.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣταμάταςΣάββατο19/10/1916:00
12.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο19/10/1916:00
13.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/10/1916:00
14.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/10/1916:00
15.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/10/1916:00
16.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣταμάταςΚυριακή20/10/1916:00
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/10/1916:00
18.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒάρηςΚυριακή20/10/1916:00
19.ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑυλώναΚυριακή20/10/1916:00
20.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/10/1916:00
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/10/1916:00
22.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή20/10/1916:00
23.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή20/10/1916:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΣάββατο19/10/1910:00
25.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΣάββατο19/10/1910:00
26.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο19/10/1910:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο19/10/1910:00
28.ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαρκόπουλουΣάββατο19/10/1910:00
29.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/10/1910:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιώνηςΣάββατο19/10/1910:00
31.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο19/10/1910:00
32.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο19/10/1910:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο19/10/1910:00
34.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣταμάταςΣάββατο19/10/1910:00
35.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο19/10/1910:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΚυριακή20/10/1910:00
37.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή20/10/1910:00
38.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/10/1910:00
39.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/10/1910:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΜΑΡΚΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή20/10/1910:00
41.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑνθούσαςΚυριακή20/10/1910:00
42.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΚυριακή20/10/1910:00
43.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/10/1910:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/10/1910:00
45.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιώνηςΚυριακή20/10/1910:00
46.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/10/1910:00
47.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιώνηςΚυριακή20/10/1912:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή20/10/1910:00
49.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή20/10/1910:00
50.ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξηςΚυριακή20/10/1910:00
51.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/10/1910:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒούλαςΣάββατο19/10/1912:30
53.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/10/1912:30
54.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΣάββατο19/10/1912:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/10/1912:30
56.ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο19/10/1912:30
57.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο19/10/1912:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒoca ΑrenaΣάββατο19/10/1910:00
59.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒoca ΑrenaΣάββατο19/10/1912:30
60.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο19/10/1912:30
61.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο19/10/1912:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιώνηςΣάββατο19/10/1912:30
63.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο19/10/1912:30
64.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο19/10/1912:30
65.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο19/10/1912:30
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο19/10/1912:30
67.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο19/10/1912:30
68.ΑΝΟΙΞΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο19/10/1912:30
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΣάββατο19/10/1912:30
70.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΚρυονερίουΣάββατο19/10/1912:30
71.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΣάββατο19/10/1912:30
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
72.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣARENA ΒΑΡΗΣΚυριακή20/10/1912:00
73.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠαπασιδέρηΚυριακή20/10/1912:00
74.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒουλιαγμένηςΚυριακή20/10/1912:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
75.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/10/1912:00
76.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή20/10/1912:00
77.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΚυριακή20/10/1912:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
78.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΒoca ΑrenaΚυριακή20/10/1912:00
79.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/10/1912:00
80.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΚυριακή20/10/1912:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
81.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/10/1912:00
82.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή20/10/1912:00
83.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/10/1912:00
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
84. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή20/10/1912:00
85.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή20/10/1912:00
86.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝικολακάκηΚυριακή20/10/1912:00
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
87.ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαλάμουΚυριακή20/10/1912:00
88.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣταμάταςΚυριακή20/10/1912:00
89.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΚυριακή20/10/1912:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.