ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active
molten

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο13/09/1417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξηςΣάββατο13/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔιονύσουΣάββατο13/09/1417:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαλυβίωνΣάββατο13/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.1-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/09/1417:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑνθούσαςΚυριακή14/09/1417:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή14/09/1417:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΓραμματικούΚυριακή14/09/1417:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑνθούσαςΚυριακή14/09/1417:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΤετάρτη17/09/1417:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη17/09/1417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΤετάρτη17/09/1417:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒούλαςΤετάρτη17/09/1417:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚαπανδριτίουΤετάρτη17/09/1417:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη17/09/1417:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑφιδνώνΤετάρτη17/09/1417:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη17/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη17/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΆνναςΤετάρτη17/09/1417:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔιονύσουΣάββατο20/09/1417:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΆνοιξηςΣάββατο20/09/1417:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο20/09/1417:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/09/1417:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή21/09/1417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή21/09/1417:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α.6-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑναβύσσουΚυριακή21/09/1417:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒουλιαγμένηςΚυριακή21/09/1417:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-3
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓραμματικούΚυριακή21/09/1417:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή21/09/1417:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΒούλαςΣάββατο27/09/1416:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.5-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο27/09/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔροσιάςΣάββατο27/09/1416:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑφιδνώνΣάββατο27/09/1416:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ .0-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΆνναςΣάββατο27/09/1416:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή28/09/1416:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.0-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή28/09/1416:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή28/09/1416:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή28/09/1416:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή28/09/1416:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΆνοιξηςΤετάρτη08/10/1416:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη08/10/1416:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη08/10/1416:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΤετάρτη08/10/1416:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔιονύσουΤετάρτη08/10/1416:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη08/10/1416:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΡΡΑΣ Α.2-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑναβύσσουΤετάρτη08/10/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαλυβίωνΤετάρτη08/10/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓραμματικούΤετάρτη08/10/1416:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη08/10/1416:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο11/10/1416:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒούλαςΣάββατο11/10/1416:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔροσιάςΣάββατο11/10/1416:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑφιδνώνΣάββατο11/10/1416:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο11/10/1416:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή12/10/1416:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή12/10/1416:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή12/10/1416:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑνθούσαςΚυριακή12/10/1416:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή12/10/1416:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο18/10/1415:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ .0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑνθούσαςΣάββατο18/10/1415:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ.1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΆνοιξηςΣάββατο18/10/1415:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔιονύσουΣάββατο18/10/1415:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .2-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚαλυβίωνΣάββατο18/10/1415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή19/10/1415:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓραμματικούΚυριακή19/10/1415:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/10/1415:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒουλιαγμένηςΚυριακή19/10/1415:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑναβύσσουΚυριακή19/10/1415:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑφιδνώνΣάββατο25/10/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔροσιάςΣάββατο25/10/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο25/10/1415:00ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή26/10/1415:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΡΑΣ Α.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή26/10/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή26/10/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή26/10/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓραμματικούΚυριακή26/10/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑνθούσαςΚυριακή26/10/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή26/10/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο01/11/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΣάββατο01/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΒούλαςΣάββατο01/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξηςΣάββατο01/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-4
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαλυβίωνΣάββατο01/11/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔιονύσουΣάββατο01/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή02/11/1415:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.2-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή02/11/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑναβύσσουΚυριακή02/11/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή02/11/1415:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑφιδνώνΣάββατο08/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔροσιάςΣάββατο08/11/1415:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΣάββατο08/11/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή09/11/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή09/11/1415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή09/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.5-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒουλιαγμένηςΚυριακή09/11/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓραμματικούΚυριακή09/11/1415:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή09/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π.1-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή09/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑνθούσαςΣάββατο15/11/1415:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΒούλαςΣάββατο15/11/1415:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.1-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαλυβίωνΣάββατο15/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο15/11/1415:00ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.4-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔιονύσουΣάββατο15/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΆνοιξηςΣάββατο15/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή16/11/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π.0-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑναβύσσουΚυριακή16/11/1415:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.3-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή16/11/1415:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή16/11/1415:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΣάββατο22/11/1415:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚαλυβίωνΣάββατο22/11/1415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΆνναςΣάββατο22/11/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.1-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή23/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑφιδνώνΚυριακή23/11/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΚυριακή23/11/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-3
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓραμματικούΚυριακή23/11/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΑνθούσαςΚυριακή23/11/1415:00ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή23/11/1415:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒούλαςΣάββατο29/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔιονύσουΣάββατο29/11/1415:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΆνοιξηςΣάββατο29/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.3-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο29/11/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΣάββατο29/11/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή30/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή30/11/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑναβύσσουΚυριακή30/11/1415:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή30/11/1415:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΚυριακή30/11/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο06/12/1415:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.2-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο06/12/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο06/12/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή07/12/1415:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.2-4
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή07/12/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή07/12/1415:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.4-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΝΟΙΞΗΒουλιαγμένηςΚυριακή07/12/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓραμματικούΚυριακή07/12/1415:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑνθούσαςΚυριακή07/12/1415:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή07/12/1415:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔιονύσουΣάββατο13/12/1415:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.2-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο13/12/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑφιδνώνΣάββατο13/12/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .0-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΆνοιξηςΣάββατο13/12/1415:00ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο13/12/1415:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΣάββατο13/12/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.2-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒούλαςΣάββατο13/12/1415:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/12/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.5-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίας ΆνναςΚυριακή14/12/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή14/12/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΣάββατο20/12/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλυβίωνΣάββατο20/12/1415:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.4-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο20/12/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑνθούσαςΚυριακή21/12/1400:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΦΕΡΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑναβύσσουΚυριακή21/12/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή21/12/1415:00ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή21/12/1415:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.3-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒουλιαγμένηςΚυριακή21/12/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓραμματικούΚυριακή21/12/1415:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή21/12/1415:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο03/01/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑνθούσαςΣάββατο03/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.3-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΒούλαςΣάββατο03/01/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή04/01/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.3-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή04/01/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚαπανδριτίουΚυριακή04/01/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή04/01/1515:00ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΆνοιξηςΤετάρτη21/01/1515:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΤετάρτη21/01/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΤετάρτη21/01/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔιονύσουΣάββατο10/01/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔροσιάςΣάββατο10/01/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαλυβίωνΣάββατο10/01/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.1-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓραμματικούΣάββατο10/01/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/01/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑναβύσσουΚυριακή11/01/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή11/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή11/01/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή11/01/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή11/01/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο17/01/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο17/01/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑνθούσαςΣάββατο17/01/1515:00ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.3-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒούλαςΣάββατο17/01/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ .2-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑφιδνώνΣάββατο17/01/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξηςΣάββατο17/01/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαπανδριτίουΚυριακή18/01/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΦΕΡΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή18/01/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/01/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.3-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΣάββατο31/01/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΣάββατο31/01/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο31/01/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο31/01/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΣάββατο31/01/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο31/01/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑφιδνώνΣάββατο31/01/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή01/02/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚαπανδριτίουΚυριακή01/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή01/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο07/02/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΆνοιξηςΣάββατο07/02/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΣάββατο07/02/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο07/02/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή08/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΚυριακή08/02/1515:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.0-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓραμματικούΚυριακή08/02/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑνθούσαςΚυριακή08/02/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.0-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή08/02/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑναβύσσουΤετάρτη25/02/1516:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒούλαςΣάββατο14/02/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑνθούσαςΣάββατο14/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο14/02/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.0-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔιονύσουΣάββατο14/02/1515:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑφιδνώνΣάββατο14/02/1515:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/02/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή15/02/1515:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή15/02/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή15/02/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.2-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή15/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔιονύσουΣάββατο21/02/1515:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΆνοιξηςΣάββατο21/02/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο21/02/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-5
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο21/02/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/02/1515:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑναβύσσουΣάββατο21/02/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.2-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαλυβίωνΣάββατο21/02/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒουλιαγμένηςΣάββατο21/02/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑνθούσαςΣάββατο21/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΓραμματικούΣάββατο21/02/1515:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒούλαςΣάββατο28/02/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.3-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑνθούσαςΣάββατο28/02/1515:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔροσιάςΣάββατο28/02/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-4
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑφιδνώνΣάββατο28/02/1515:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίας ΆνναςΣάββατο28/02/1515:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.4-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΚαπανδριτίουΚυριακή01/03/1515:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή01/03/1515:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή01/03/1515:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή01/03/1515:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή01/03/1515:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο07/03/1515:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο07/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο07/03/1515:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο07/03/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.2-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο07/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο07/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή08/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑναβύσσουΚυριακή08/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓραμματικούΚυριακή08/03/1515:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒουλιαγμένηςΚυριακή08/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη11/03/1515:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΡΑΣ Α.4-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚαπανδριτίουΤετάρτη11/03/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΒούλαςΤετάρτη11/03/1515:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔροσιάςΤετάρτη11/03/1515:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΑφιδνώνΤετάρτη11/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη11/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη11/03/1515:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.2-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑνθούσαςΤετάρτη11/03/1515:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.1-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη11/03/1515:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίας ΆνναςΤετάρτη11/03/1515:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/03/1515:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο14/03/1515:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑνθούσαςΣάββατο14/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒούλαςΣάββατο14/03/1515:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξηςΣάββατο14/03/1515:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔιονύσουΣάββατο14/03/1515:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚαλυβίωνΣάββατο14/03/1515:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΒουλιαγμένηςΚυριακή15/03/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑναβύσσουΚυριακή15/03/1515:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ .1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή15/03/1515:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑφιδνώνΣάββατο21/03/1515:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔροσιάςΣάββατο21/03/1515:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο21/03/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.4-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή22/03/1515:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή22/03/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.5-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή22/03/1515:30ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓραμματικούΚυριακή22/03/1515:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑνθούσαςΚυριακή22/03/1515:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή22/03/1515:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο28/03/1515:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒούλαςΣάββατο28/03/1515:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο28/03/1515:30ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-4
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΣάββατο28/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔιονύσουΣάββατο28/03/1515:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο28/03/1515:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή29/03/1516:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΡΑΣ Α.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑναβύσσουΚυριακή29/03/1516:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ .2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή29/03/1516:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη08/04/1516:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.0-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑφιδνώνΣάββατο04/04/1516:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔροσιάςΣάββατο04/04/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο04/04/1516:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.7-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή05/04/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή05/04/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή05/04/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒουλιαγμένηςΚυριακή05/04/1516:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓραμματικούΚυριακή05/04/1516:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή05/04/1516:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή05/04/1516:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-1


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑνθούσαςΣάββατο18/04/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒούλαςΣάββατο18/04/1517:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔιονύσουΣάββατο18/04/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΆνοιξηςΣάββατο18/04/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο18/04/1517:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-5
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο18/04/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή19/04/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή19/04/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή19/04/1517:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/04/1517:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη22/04/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΤετάρτη22/04/1517:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΤετάρτη22/04/1517:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔροσιάςΤετάρτη22/04/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.5-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚαλυβίωνΤετάρτη22/04/1517:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη22/04/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΝΟΙΞΗΓραμματικούΤετάρτη22/04/1517:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑνθούσαςΤετάρτη22/04/1517:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΙΡΛΗΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.7-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη22/04/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη22/04/1517:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.6-0


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο25/04/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑφιδνώνΣάββατο25/04/1517:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔιονύσουΣάββατο25/04/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξηςΣάββατο25/04/1517:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΆνναςΣάββατο25/04/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο25/04/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑνθούσαςΣάββατο25/04/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒούλαςΣάββατο25/04/1517:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή26/04/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή26/04/1517:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-6


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑναβύσσουΚυριακή03/05/1517:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή03/05/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.5-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή03/05/1517:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.5-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔροσιάςΚυριακή03/05/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-5
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΚαλυβίωνΚυριακή03/05/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή03/05/1517:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓραμματικούΚυριακή03/05/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΚυριακή03/05/1517:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή03/05/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή03/05/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.3-1


35η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΆνοιξηςΣάββατο09/05/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο09/05/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑφιδνώνΣάββατο09/05/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο09/05/1517:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο09/05/1517:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο09/05/1517:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑνθούσαςΣάββατο09/05/1517:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.6-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒούλαςΣάββατο09/05/1517:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚαπανδριτίουΣάββατο09/05/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.3-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο09/05/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-1


36η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑναβύσσουΚυριακή17/05/1517:00ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΜΗΤΤΑΣ Δ.6-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/05/1517:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή17/05/1517:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΚυριακή17/05/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .0-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚαλυβίωνΚυριακή17/05/1517:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή17/05/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓραμματικούΚυριακή17/05/1517:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΔΗΜΑΣ Μ.0-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑνθούσαςΚυριακή17/05/1517:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή17/05/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή17/05/1517:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.4-0


37η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο23/05/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο23/05/1517:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-5
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο23/05/1517:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο23/05/1517:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑνθούσαςΣάββατο23/05/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒούλαςΣάββατο23/05/1517:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαπανδριτίουΣάββατο23/05/1517:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.4-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο23/05/1517:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑφιδνώνΣάββατο23/05/1517:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο23/05/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-1


38η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔιονύσουΣάββατο30/05/1517:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο30/05/1517:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.4-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑναβύσσουΣάββατο30/05/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΣάββατο30/05/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Ν.2-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΒουλιαγμένηςΣάββατο30/05/1517:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΣΙΡΛΗΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓραμματικούΣάββατο30/05/1517:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο30/05/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΔροσιάςΣάββατο30/05/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή31/05/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή31/05/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.3-1