Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο16/09/1716:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο16/09/1716:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑναβύσσουΣάββατο16/09/1716:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή17/09/1716:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/09/1716:30ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή17/09/1716:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓέρακαΚυριακή17/09/1716:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή17/09/1716:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο23/09/1716:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑναβύσσουΚυριακή24/09/1716:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή24/09/1716:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-4
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒουλιαγμένηςΚυριακή24/09/1716:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣταμάταςΚυριακή24/09/1716:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚρυονερίουΚυριακή24/09/1716:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)0-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή24/09/1716:30ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή24/09/1716:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.7-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο30/09/1716:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.3-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή01/10/1716:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή01/10/1716:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΚυριακή01/10/1716:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔροσιάςΚυριακή01/10/1716:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-4
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή01/10/1716:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑφιδνώνΚυριακή01/10/1716:30ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή01/10/1716:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒουλιαγμένηςΣάββατο07/10/1716:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣταμάταςΣάββατο07/10/1716:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο07/10/1716:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.4-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο07/10/1716:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑναβύσσουΚυριακή08/10/1716:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή08/10/1716:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή08/10/1716:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-4
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚρυονερίουΚυριακή08/10/1716:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο14/10/1716:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.4-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔροσιάςΣάββατο14/10/1716:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓέρακαΚυριακή15/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή15/10/1716:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΠολυδενδρίουΚυριακή15/10/1716:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑφιδνώνΚυριακή15/10/1716:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή15/10/1716:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή15/10/1716:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑναβύσσουΣάββατο21/10/1716:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο21/10/1716:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)3-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο21/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο21/10/1716:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή22/10/1716:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.5-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/10/1716:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή22/10/1716:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή22/10/1716:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔροσιάςΣάββατο28/10/1716:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΡαφήναςΣάββατο28/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή29/10/1715:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑφιδνώνΚυριακή29/10/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή29/10/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΡαφήναςΚυριακή29/10/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/10/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο04/11/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο04/11/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑναβύσσουΚυριακή05/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή05/11/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/11/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή05/11/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )3-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/11/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )3-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣταμάταςΚυριακή05/11/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο11/11/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο11/11/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ)2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΡαφήναςΣάββατο11/11/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)1-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑφιδνώνΚυριακή12/11/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή12/11/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή12/11/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή12/11/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓέρακαΚυριακή12/11/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο18/11/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή19/11/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή19/11/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή19/11/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒουλιαγμένηςΤετάρτη29/11/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΡαφήναςΣάββατο25/11/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΣάββατο25/11/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)0-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣταμάταςΣάββατο25/11/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο25/11/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ)1-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή26/11/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑφιδνώνΚυριακή26/11/1715:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-4
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή26/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚρυονερίουΚυριακή26/11/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο02/12/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο02/12/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑναβύσσουΚυριακή03/12/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Ι.3-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή03/12/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/12/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή03/12/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓέρακαΚυριακή03/12/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΚυριακή03/12/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣταμάταςΣάββατο09/12/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.0-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο09/12/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο09/12/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔροσιάςΣάββατο09/12/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΚυριακή10/12/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.4-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή10/12/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑφιδνώνΚυριακή10/12/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΠολυδενδρίουΚυριακή10/12/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο16/12/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔροσιάςΣάββατο16/12/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.2-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο16/12/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑναβύσσουΚυριακή17/12/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή17/12/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/12/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή17/12/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή17/12/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ