Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 3ος Όμιλος

<< Νέων 2ος Όμιλος
Νέων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο01/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.4-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣBATISTAΣάββατο01/10/1610:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.4-5
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΣάββατο01/10/1610:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΜΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-6
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο01/10/1612:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-1
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑφιδνώνΣάββατο08/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.0-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο08/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.2-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΣάββατο08/10/1610:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.0-5
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο08/10/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.4-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΣάββατο15/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο15/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.2-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥBATISTAΣάββατο15/10/1610:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.4-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο15/10/1610:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο22/10/1610:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη09/11/1615:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣυκαμίνουΠέμπτη17/11/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη04/01/1715:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-4
Ρεπό: ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑφιδνώνΣάββατο29/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο29/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.7-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο29/10/1610:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο29/10/1612:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-5
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο05/11/1609:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο05/11/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο05/11/1610:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο05/11/1614:30ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.6-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο12/11/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο12/11/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο12/11/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΣάββατο12/11/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-2
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚρυονερίουΣάββατο19/11/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο19/11/1610:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.5-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο19/11/1610:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΣΜΥΡΝΗ Α.5-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΣάββατο19/11/1610:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΣάββατο26/11/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-5
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο26/11/1610:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΣάββατο26/11/1610:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο26/11/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.6-0
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο03/12/1610:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο03/12/1610:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑφιδνώνΣάββατο03/12/1610:00ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο03/12/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-0
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ0-3 α.α.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/1609:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.13-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο10/12/1610:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο10/12/1610:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέων ΠαλατίωνΣάββατο17/12/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑφιδνώνΣάββατο17/12/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.2-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΣάββατο17/12/1610:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.2-6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο17/12/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.2-4
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/01/1709:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.2-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣBATISTAΣάββατο14/01/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.4-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚρυονερίουΣάββατο14/01/1710:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο14/01/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο21/01/1710:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣυκαμίνουΣάββατο21/01/1710:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.1-9
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/01/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο21/01/1712:15ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-3
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο28/01/1710:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο28/01/1710:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.3-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣBATISTAΣάββατο28/01/1710:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.3-7
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑφιδνώνΣάββατο28/01/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΤετάρτη01/02/1715:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-6
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΣάββατο04/02/1709:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ.1-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο04/02/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο04/02/1710:45ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-0
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚρυονερίουΣάββατο18/02/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.9-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο18/02/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑφιδνώνΣάββατο18/02/1710:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο18/02/1710:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο25/02/1710:00ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.5-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο25/02/1710:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ.1-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝBATISTAΣάββατο25/02/1710:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο25/02/1712:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.9-0
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ