Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 4ος Όμιλος

<< Νέων 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο01/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.3-7
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΣάββατο01/10/1610:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΣΜΥΡΝΗ Α.3-2
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο01/10/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔροσιάςΣάββατο01/10/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο08/10/1609:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο08/10/1610:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΣάββατο08/10/1610:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο08/10/1611:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑνθούσαςΣάββατο15/10/1609:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ Ε.0-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΣάββατο15/10/1610:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΣάββατο15/10/1610:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.0-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο15/10/1611:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ Ε.0-4
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο22/10/1609:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.3-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΑνθούσαςΣάββατο22/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο22/10/1610:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.1-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Τετάρτη09/11/1615:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο29/10/1609:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α., ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ Α.0-0
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΣάββατο29/10/1609:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-5
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔροσιάςΣάββατο29/10/1610:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑνθούσαςΣάββατο29/10/1611:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.1-3
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΣάββατο05/11/1610:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο05/11/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.8-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓέρακαΣάββατο05/11/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-4
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο05/11/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΣάββατο12/11/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΣάββατο12/11/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο12/11/1610:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο12/11/1610:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-2
Ρεπό: ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο19/11/1609:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓέρακαΣάββατο19/11/1610:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο19/11/1610:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο19/11/1611:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.4-1
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο26/11/1610:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο26/11/1610:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΑνθούσαςΣάββατο26/11/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο26/11/1613:45ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-5
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο03/12/1609:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ Α.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο03/12/1610:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο03/12/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.8-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο03/12/1612:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο10/12/1610:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-5
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο10/12/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓέρακαΣάββατο10/12/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-4
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Τετάρτη04/01/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο17/12/1610:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΚΟΡΜΠΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο17/12/1610:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΣάββατο17/12/1610:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.4-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο17/12/1612:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΣάββατο14/01/1709:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.4-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΣάββατο14/01/1710:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.1-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔροσιάςΣάββατο14/01/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.0-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο14/01/1710:45ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο21/01/1710:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.1-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο21/01/1710:00ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο21/01/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο21/01/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΣάββατο28/01/1709:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο28/01/1709:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔροσιάςΣάββατο28/01/1710:00ΝΙΚΑΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΣάββατο28/01/1710:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο04/02/1710:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓέρακαΣάββατο04/02/1710:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο04/02/1710:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο04/02/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΣάββατο18/02/1709:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΔροσιάςΣάββατο18/02/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-7
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΣάββατο18/02/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο18/02/1711:15ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑνθούσαςΣάββατο25/02/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΛΙΑΠΗΣ Σ.1-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο25/02/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓέρακαΣάββατο25/02/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-0
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΣάββατο25/02/1712:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ