Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 2ος Όμιλος

<< Νέων 1ος Όμιλος
Νέων 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο01/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒoca ΑrenaΣάββατο01/10/1610:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ Ε.0-8
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓραμματικούΣάββατο01/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο01/10/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο08/10/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο08/10/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.2-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο08/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ Ε.5-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΡαφήναςΣάββατο08/10/1610:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.3-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο15/10/1610:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο15/10/1610:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓραμματικούΣάββατο15/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.0-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο15/10/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΡΙΜΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο22/10/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΡΙΜΗΣ Α.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο22/10/1610:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο22/10/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΤετάρτη09/11/1615:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΜΥΡΝΗ Α.5-0
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο29/10/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α., ΓΚΟΥΜΑΣ Α., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο29/10/1610:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓραμματικούΣάββατο29/10/1610:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο29/10/1610:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο05/11/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο05/11/1610:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο05/11/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο05/11/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.5-0
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο12/11/1610:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.4-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο12/11/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε., ΤΡΙΜΗΣ Α.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΡαφήναςΣάββατο12/11/1610:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο12/11/1611:15ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-2
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαραθώναΣάββατο19/11/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α.1-4
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο19/11/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-7
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/11/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΡΙΜΗΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο19/11/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο26/11/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο26/11/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.0-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο26/11/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΔΗΜΑΣ Μ.7-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο26/11/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο03/12/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.5-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/12/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο03/12/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΠέμπτη22/12/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΛΙΑΠΗΣ Σ.3-1
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/12/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/12/1610:00ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.0-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΤρίτη27/12/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.0-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαραθώναΤετάρτη04/01/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.0-4
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο17/12/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.5-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/12/1610:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο17/12/1610:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.6-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΣάββατο17/12/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΣάββατο14/01/1710:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-4
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο14/01/1710:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο14/01/1710:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο14/01/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-2
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο21/01/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΜΥΡΝΗ Α.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο21/01/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/01/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΡΙΜΗΣ Α.6-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο21/01/1710:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.6-0
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΣάββατο28/01/1710:00
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο28/01/1710:00
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαραθώναΣάββατο28/01/1710:00
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο28/01/1710:00
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ