ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών | Σάββατο | 14/10/23 | 10:00 | 3-0 |
2. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Pallini Αrena | Σάββατο | 21/10/23 | 10:00 | 11-1 |
3. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Ραφήνας | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 2-1 |
4. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 1-5 |
5. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 1-3 |
6. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Pallini Αrena | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 2-1 |
7. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 6-0 |
8. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Pallini Αrena | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 0-3 |
9. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γέρακα | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 3-0 |
10. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 18/11/23 | 12:00 | 0-4 |
11. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 2-2 |
12. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 2-0 |
13. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 1-3 |
14. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 3-2 |
15. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Pallini Αrena | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 5-0 |
16. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Pallini Αrena | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 1-2 |
17. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 1-0 |
18. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Pallini Αrena | Πέμπτη | 07/12/23 | 16:30 | 2-0 |
19. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 09/12/23 | 09:45 | 3-0 |
20. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 3-1 |
21. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Pallini Αrena | Κυριακή | 10/12/23 | 09:45 | 1-2 |
22. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 0-4 |
23. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 16/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
24. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 1-4 |
25. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Pallini Αrena | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 2-2 |
26. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 2-0 |
27. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Pallini Αrena | Σάββατο | 13/01/24 | 09:45 | 0-3 |
28. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 7-0 |
29. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Pallini Αrena | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 0-0 |
30. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 0-1 |
31. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 20/01/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
32. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 5-0 |
33. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 2-1 |
34. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | 1-0 |
35. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 27/01/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
36. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Pallini Αrena | Σάββατο | 27/01/24 | 09:45 | 0-0 |
37. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Pallini Αrena | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 3-1 |
38. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Planet Cosmos | Κυριακή | 28/01/24 | 10:00 | 2-4 |
39. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 03/02/24 | 09:45 | 4-0 |
40. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 2-2 |
41. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 10/02/24 | 09:45 | 2-0 |
42. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 10/02/24 | 11:00 | 0-0 |
43. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 1-2 |
44. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 1-0 |
45. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 3-0 |
46. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Pallini Αrena | Κυριακή | 18/02/24 | 09:45 | 2-1 |
47. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (16η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 24/02/24 | 09:45 | 0-5 |
48. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Pallini Αrena | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 3-0 |
49. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Καλυβίων | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 2-6 |
50. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (17η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 02/03/24 | 09:45 | 1-2 |
51. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 0-0 |
52. | Κ 15 Β ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 03/03/24 | 09:45 | 2-0 |
53. | Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ (18η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 09/03/24 | 09:45 | 0-3 α.α. |
54. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 0-2 |
55. | Κ 15 Β ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Pallini Αrena | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 1-2 |
56. | Κ17 Β ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Σταμάτας | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | 1-1 |
57. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | 0-0 |
58. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | 0-5 |
59. | Κ17 Β ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 06/04/24 | 09:45 | 0-0 (πεν: 4-1) |
60. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 06/04/24 | 12:30 | 4-0 |
61. | Κ17 Γ ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Pallini Αrena | Σάββατο | 13/04/24 | 09:45 | 0-2 |
62. | Κ13 LEAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Δροσιάς | Σάββατο | 13/04/24 | 12:30 | 3-1 |
63. | Κ17 Γ ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | FOUS DE FOOT | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | 1-2 |
64. | Κ13 LEAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Pallini Αrena | Κυριακή | 21/04/24 | 12:30 | 0-2 |