Antrantis
Κατασκήνωση
hps

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ
Κ 11 Ε ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή19/11/2312:00ΚΑΖΑΣ Π.4-4
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή19/11/2312:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/11/2312:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣPlanet CosmosΚυριακή26/11/2309:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.9-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή26/11/2312:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή26/11/2312:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή03/12/2312:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΚυριακή03/12/2312:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.3-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή03/12/2312:00ΚΑΖΑΣ Π.1-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣPlanet CosmosΚυριακή10/12/2312:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.8-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή10/12/2312:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/12/2312:00ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.6-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή17/12/2312:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.5-7
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΑρτέμιδοςΚυριακή17/12/2312:00ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.6-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή17/12/2312:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή14/01/2412:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.5-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑρτέμιδοςΚυριακή14/01/2412:00ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝPlanet CosmosΚυριακή14/01/2412:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.3-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή21/01/2412:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-5
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή21/01/2412:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑρτέμιδοςΚυριακή21/01/2412:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-4


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑPlanet CosmosΚυριακή28/01/2410:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή28/01/2412:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.5-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή28/01/2412:00ΚΑΖΑΣ Π.4-7


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΑρτέμιδοςΚυριακή04/02/2412:00ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ.1-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή04/02/2412:00ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/02/2412:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-3


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο10/02/2411:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο10/02/2412:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-3
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟPlanet CosmosΚυριακή11/02/2410:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.9-5