ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία (1η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 17/09/23 | 17:00 | 2-0 |
2. | Α Κατηγορία (2η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 1-1 |
3. | Α Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Κερατέας | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 3-1 |
4. | Α Κατηγορία (4η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:30 | 0-1 |
5. | Α Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:30 | 4-0 |
6. | Α Κατηγορία (6η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 0-1 |
7. | Α Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 0-1 |
8. | Κύπελλο (2η φάση) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Βούλας | Τετάρτη | 01/11/23 | 14:45 | 3-2 |
9. | Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 0-3 |
10. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 05/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
11. | Α Κατηγορία (8η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 2-0 |
12. | Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 11/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
13. | Α Κατηγορία (9η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 1-0 |
14. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 12/11/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
15. | Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 0-6 |
16. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 19/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
17. | Α Κατηγορία (10η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 2-0 |
18. | Α Κατηγορία (11η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Γλυκών Νερών | Τετάρτη | 22/11/23 | 15:00 | 1-1 |
19. | Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Κερατέας | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 3-0 |
20. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 26/11/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
21. | Α Κατηγορία (12η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 3-0 |
22. | Α Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Γέρακα | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 1-0 |
23. | Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Χέρωμα Βάρης | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 8-0 |
24. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 10/12/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
25. | Α Κατηγορία (14η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 0-2 |
26. | Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 16/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
27. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 17/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
28. | Α Κατηγορία (15η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 4-2 |
29. | Α Κατηγορία (16η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 07/01/24 | 15:15 | 2-2 |
30. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 14/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
31. | Α Κατηγορία (17η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 1-1 |
32. | Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 1-2 |
33. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
34. | Α Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Δημοτικό Αχαρνών | Σάββατο | 27/01/24 | 15:15 | 3-1 |
35. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 28/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
36. | Α Κατηγορία (18η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Τετάρτη | 31/01/24 | 15:15 | 0-0 |
37. | Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Μαρκόπουλου | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | 3-0 |
38. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 04/02/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
39. | Α Κατηγορία (20η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 1-0 |
40. | Α Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Βούλας | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 2-2 |
41. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 18/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
42. | Α Κατηγορία (22η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 0-3 |
43. | Α Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 1-0 |
44. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 25/02/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
45. | Κ09 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | FOUS DE FOOT | Κυριακή | 25/02/24 | 12:30 | |
46. | Α Κατηγορία (24η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 2-1 |
47. | Κ09 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 10/03/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
48. | Α Κατηγορία (25η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Κρυονερίου | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 0-2 |
49. | Α Κατηγορία (26η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 1-1 |
50. | Α Κατηγορία (27η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 3-0 |
51. | Α Κατηγορία (28η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 3-0 |
52. | Κ09 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 07/04/24 | 12:30 | 0-0 α.α. |
53. | Α Κατηγορία (29η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | 2-0 |
54. | Α Κατηγορία (30η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | 0-0 |
55. | Κ09 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 21/04/24 | 00:00 |