hps
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 13 Α ΟΜΙΛΟΣ

<< Γ ΦΑΣΗ Κ13
Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/11/2300:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο04/11/2312:30ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.0-3
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/11/2300:000-3 α.α.
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚαλυβίωνΚυριακή12/11/2312:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/11/2300:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο18/11/2312:30ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.0-6
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο25/11/2312:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..2-4
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚερατέαςΣάββατο25/11/2312:30ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΡΚΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο02/12/2300:000-3 α.α.
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚερατέαςΣάββατο02/12/2312:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.3-1
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/12/2300:000-3 α.α.
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο09/12/2312:30ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.8-0
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο16/12/2300:003-0 α.α.
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή07/01/2412:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο13/01/2400:000-3 α.α.
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο03/02/2412:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο20/01/2412:30ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .5-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/01/2412:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο27/01/2400:003-0 α.α.
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗΚερατέαςΣάββατο27/01/2412:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ