Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο16/09/2317:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή17/09/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή17/09/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .2-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή17/09/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΚυριακή17/09/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/09/2317:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή17/09/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚερατέαςΚυριακή17/09/2317:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑρτέμιδοςΣάββατο23/09/2317:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή24/09/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗΚρυονερίουΚυριακή24/09/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Γλυκών ΝερώνΚυριακή24/09/2317:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή24/09/2317:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή24/09/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑναβύσσουΚυριακή24/09/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή24/09/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο30/09/2316:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή01/10/2316:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΡαφήναςΚυριακή01/10/2316:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή01/10/2316:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒούλαςΚυριακή01/10/2316:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή01/10/2316:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή01/10/2316:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚερατέαςΚυριακή01/10/2316:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο07/10/2316:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο07/10/2316:30ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΑρτέμιδοςΣάββατο07/10/2316:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΓέρακαΣάββατο07/10/2316:30ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο07/10/2316:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑναβύσσουΣάββατο07/10/2316:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο07/10/2316:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη11/10/2316:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚερατέαςΣάββατο14/10/2316:30ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚρυονερίουΣάββατο14/10/2316:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΡαφήναςΣάββατο14/10/2316:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο14/10/2316:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο14/10/2316:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΣάββατο14/10/2316:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔημοτικό ΑχαρνώνΔευτέρα16/10/2316:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη18/10/2316:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑρτέμιδοςΣάββατο21/10/2316:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο21/10/2316:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑναβύσσουΣάββατο21/10/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή22/10/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή22/10/2316:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚερατέαςΚυριακή22/10/2316:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/10/2316:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή22/10/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο28/10/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.3-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή29/10/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή29/10/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚρυονερίουΚυριακή29/10/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΚυριακή29/10/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή29/10/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒούλαςΚυριακή29/10/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/10/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑναβύσσουΣάββατο04/11/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή05/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΚυριακή05/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΡΟΣΟΣ Ε.3-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή05/11/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή05/11/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή05/11/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή05/11/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή05/11/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο11/11/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο11/11/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο11/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή12/11/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή12/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .0-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚρυονερίουΚυριακή12/11/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-5
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή12/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.0-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή12/11/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑναβύσσουΣάββατο18/11/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο18/11/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Δημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο18/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΚερατέαςΣάββατο18/11/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή19/11/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή19/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή19/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή19/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒούλαςΤετάρτη22/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΤετάρτη22/11/2315:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη22/11/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη22/11/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη22/11/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΡαφήναςΤετάρτη22/11/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΤετάρτη22/11/2315:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΤετάρτη22/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή26/11/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑναβύσσουΚυριακή26/11/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒούλαςΚυριακή26/11/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΚυριακή26/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή26/11/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚερατέαςΚυριακή26/11/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή26/11/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή26/11/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο02/12/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο02/12/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο02/12/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓέρακαΣάββατο02/12/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή03/12/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή03/12/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή03/12/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή03/12/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΝΟΙΞΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο09/12/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒούλαςΣάββατο09/12/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο09/12/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΥΖΑΣ Κ.0-4
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή10/12/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή10/12/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή10/12/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚερατέαςΚυριακή10/12/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή10/12/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο16/12/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓέρακαΣάββατο16/12/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο16/12/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΡαφήναςΚυριακή17/12/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚρυονερίουΚυριακή17/12/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή17/12/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή17/12/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.0-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή17/12/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑναβύσσουΣάββατο06/01/2415:15ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚρυονερίουΣάββατο06/01/2415:15ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο06/01/2415:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο06/01/2415:15ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή07/01/2415:15ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΚυριακή07/01/2415:15ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή07/01/2415:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.3-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή07/01/2415:15ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΣάββατο13/01/2415:15ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο13/01/2415:15ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο13/01/2415:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή14/01/2415:15ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒούλαςΚυριακή14/01/2415:15ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/01/2415:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚερατέαςΚυριακή14/01/2415:15ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή14/01/2415:15ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΓλυκών ΝερώνΣάββατο20/01/2415:15ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑρτέμιδοςΣάββατο20/01/2415:15ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο20/01/2415:15ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή21/01/2415:15ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή21/01/2415:15ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓέρακαΚυριακή21/01/2415:15ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή21/01/2415:15ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .1-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη31/01/2415:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο27/01/2415:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.2-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚουβαράΣάββατο27/01/2415:15ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚερατέαςΣάββατο27/01/2415:15ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο27/01/2415:15ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚρυονερίουΚυριακή28/01/2415:15ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΚυριακή28/01/2415:15ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒούλαςΚυριακή28/01/2415:15ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή28/01/2415:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο03/02/2415:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ.3-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΓέρακαΣάββατο03/02/2415:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-4
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΣάββατο03/02/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή04/02/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/02/2415:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή04/02/2415:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή04/02/2415:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/02/2415:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/02/2415:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο10/02/2415:30ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒούλαςΣάββατο10/02/2415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚρυονερίουΚυριακή11/02/2415:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή11/02/2415:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-3
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή11/02/2415:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή11/02/2415:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/02/2415:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ.1-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο17/02/2415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο17/02/2415:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή18/02/2415:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.6-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓέρακαΚυριακή18/02/2415:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.3-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑναβύσσουΚυριακή18/02/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚερατέαςΚυριακή18/02/2415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/02/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή18/02/2415:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑρτέμιδοςΣάββατο24/02/2415:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο24/02/2415:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-3
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο24/02/2415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο24/02/2415:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή25/02/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή25/02/2415:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΡαφήναςΚυριακή25/02/2415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΤετάρτη06/03/2417:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑναβύσσουΣάββατο02/03/2415:30ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.4-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο02/03/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή03/03/2415:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.4-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή03/03/2415:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή03/03/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-2
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚερατέαςΚυριακή03/03/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή03/03/2415:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή03/03/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΣάββατο09/03/2415:30
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑρτέμιδοςΣάββατο09/03/2415:30
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή10/03/2415:30
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒούλαςΚυριακή10/03/2415:30
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή10/03/2415:30
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή10/03/2415:30
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΡαφήναςΚυριακή10/03/2415:30
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή10/03/2415:30


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗ