active
pyroprolipsi
Antrantis
dipnosofistirion
Capelli

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔιονύσουΣάββατο22/10/2216:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο22/10/2216:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒούλαςΣάββατο22/10/2216:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒάρηςΣάββατο22/10/2216:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΚαπανδριτίουΚυριακή23/10/2216:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚουβαράΚυριακή23/10/2216:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚουβαράΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή06/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑΔιώνηςΚυριακή06/11/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή06/11/2215:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή06/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή06/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔιονύσουΣάββατο12/11/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒάρηςΣάββατο12/11/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒούλαςΣάββατο12/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο12/11/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή13/11/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..7-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή13/11/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο19/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιονύσουΣάββατο19/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-3
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚουβαράΣάββατο19/11/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..4-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή20/11/2215:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.3-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/11/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/11/2215:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο26/11/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-3
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΔιώνηςΣάββατο26/11/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.1-3
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΒάρηςΣάββατο26/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΣάββατο26/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΚυριακή27/11/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.5-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή27/11/2215:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/12/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔιονύσουΣάββατο03/12/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑΚουβαράΣάββατο03/12/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΑγίας ΆνναςΚυριακή04/12/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.3-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/12/2215:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/12/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.7-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔιώνηςΣάββατο10/12/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-10
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒούλαςΣάββατο10/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒάρηςΣάββατο10/12/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.5-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή11/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣυκαμίνουΚυριακή11/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔιονύσουΣάββατο17/12/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.1-4
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚουβαράΣάββατο17/12/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή18/12/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΝέας ΜάκρηςΚυριακή18/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή18/12/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/01/2300:000-3 α.α.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒούλαςΣάββατο07/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-2
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΒάρηςΣάββατο07/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο07/01/2315:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή08/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή08/01/2315:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/01/2300:003-0 α.α.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑΒούλαςΣάββατο14/01/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο14/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΔιονύσουΣάββατο14/01/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.1-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΤετάρτη01/02/2315:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/01/2300:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο21/01/2315:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒάρηςΣάββατο21/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή22/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/01/2315:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή22/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΜαρίναςΣάββατο28/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή29/01/2315:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή29/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..1-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑΣυκαμίνουΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή29/01/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/02/2315:00
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιονύσουΣάββατο04/02/2315:00
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/02/2300:00
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή05/02/2315:00
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒούλαςΚυριακή05/02/2315:00
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή05/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ