Antrantis
hps

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΣάββατο02/10/2116:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο02/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή03/10/2116:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-3
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή03/10/2116:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/10/2116:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο09/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο09/10/2116:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή10/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓέρακαΚυριακή10/10/2116:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή10/10/2116:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο16/10/2116:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣυκαμίνουΚυριακή17/10/2116:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/10/2116:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-3
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΚυριακή17/10/2116:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή17/10/2116:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο23/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΣάββατο23/10/2116:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΒάρηςΚυριακή24/10/2116:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓέρακαΚυριακή24/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠολυδενδρίουΚυριακή24/10/2116:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-1
Ρεπό: ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο30/10/2115:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο30/10/2115:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο30/10/2115:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή31/10/2115:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ..1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚερατέαςΚυριακή31/10/2115:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-0
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο06/11/2115:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔροσιάςΣάββατο06/11/2115:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΓέρακαΚυριακή07/11/2115:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή07/11/2115:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή07/11/2115:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒάρηςΣάββατο13/11/2115:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..2-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο13/11/2115:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚερατέαςΚυριακή14/11/2115:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/11/2115:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή14/11/2115:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-0
Ρεπό: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο20/11/2115:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔροσιάςΣάββατο20/11/2115:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή21/11/2115:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή21/11/2115:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΠολυδενδρίουΚυριακή21/11/2115:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-0
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο27/11/2115:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο27/11/2115:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή28/11/2115:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΚυριακή28/11/2115:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒάρηςΚυριακή28/11/2115:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΒουλιαγμένηςΣάββατο04/12/2115:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.4-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο04/12/2115:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚερατέαςΚυριακή05/12/2115:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή05/12/2115:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή05/12/2115:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο11/12/2115:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.4-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο11/12/2115:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΣυκαμίνουΣάββατο11/12/2115:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓέρακαΚυριακή12/12/2115:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒάρηςΚυριακή12/12/2115:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο18/12/2115:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο18/12/2115:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓέρακαΚυριακή19/12/2115:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒάρηςΚυριακή19/12/2115:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή19/12/2115:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο15/01/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο15/01/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή16/01/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-2
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή16/01/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.5-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή16/01/2215:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο22/01/2215:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο22/01/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο22/01/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΚυριακή23/01/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή23/01/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο05/02/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή06/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή06/02/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚερατέαςΚυριακή06/02/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή06/02/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
Ρεπό: ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Παλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο12/02/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο12/02/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή13/02/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή13/02/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή13/02/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-5
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/02/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.2-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο19/02/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣυκαμίνουΚυριακή20/02/2215:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚερατέαςΚυριακή20/02/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ.8-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/02/2215:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο26/02/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο26/02/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΚυριακή27/02/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή27/02/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΠολυδενδρίουΚυριακή27/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒάρηςΣάββατο19/03/2216:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣυκαμίνουΣάββατο19/03/2216:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-3
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/03/2216:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚερατέαςΚυριακή20/03/2216:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.5-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/03/2216:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-2
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο02/04/2216:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔροσιάςΣάββατο02/04/2216:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓέρακαΚυριακή03/04/2216:30ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Νέων ΠαλατίωνΚυριακή03/04/2216:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή03/04/2216:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο09/04/2217:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒάρηςΣάββατο09/04/2217:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο09/04/2217:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή10/04/2217:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣυκαμίνουΚυριακή10/04/2217:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔροσιάςΣάββατο16/04/2217:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.5-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΣάββατο16/04/2217:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή17/04/2217:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή17/04/2217:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-3
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΚουβαράΚυριακή17/04/2217:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-1
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ