dipnosofistirion
active
pyroprolipsi
Capelli
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο22/10/2216:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο22/10/2216:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή23/10/2216:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/10/2216:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/10/2216:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑυλώναΚυριακή23/10/2216:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή23/10/2216:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή23/10/2216:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο05/11/2200:000-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο05/11/2200:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔροσιάςΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή06/11/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓέρακαΚυριακή06/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή06/11/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή06/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/11/2200:003-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/11/2200:000-3 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο19/11/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο19/11/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/11/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή20/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑυλώναΚυριακή20/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Νέων ΠαλατίωνΚυριακή20/11/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο26/11/2200:00
ΑΝΟΙΞΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο26/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο26/11/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔροσιάςΣάββατο26/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Αγίας ΆνναςΚυριακή27/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓέρακαΚυριακή27/11/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή27/11/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαραθώναΚυριακή27/11/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ