Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑυλώναΣάββατο27/09/1416:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΒάρηςΣάββατο27/09/1416:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΣάββατο27/09/1416:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-3 α.α.
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή28/09/1416:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.4-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή28/09/1416:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή28/09/1416:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή28/09/1416:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο11/10/1416:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο11/10/1416:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.1-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή12/10/1416:30ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή12/10/1416:30ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή12/10/1416:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή12/10/1416:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓέρακαΚυριακή12/10/1416:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑυλώναΣάββατο18/10/1415:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο18/10/1415:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚαλάμουΣάββατο18/10/1415:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΓέρακαΚυριακή19/10/1415:30ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή19/10/1415:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΛΑΜΑΣ Μ.1-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/10/1415:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-5
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή19/10/1415:30ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.6-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο25/10/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο25/10/1415:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣυκαμίνουΚυριακή26/10/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΕΡΤΑΚΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΡαφήναςΚυριακή26/10/1415:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή26/10/1415:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή26/10/1415:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.5-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΚυριακή26/10/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο01/11/1415:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑυλώναΣάββατο01/11/1415:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒάρηςΣάββατο01/11/1415:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-4
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαλάμουΣάββατο01/11/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.0-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή02/11/1415:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/11/1415:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/11/1415:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο08/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο08/11/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο08/11/1415:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.4-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΣάββατο08/11/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή09/11/1415:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.4-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή09/11/1415:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΣΤΑΣΗΣ Π.4-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓέρακαΚυριακή09/11/1415:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο15/11/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑυλώναΣάββατο15/11/1415:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚαλάμουΣάββατο15/11/1415:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.3-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο15/11/1415:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή16/11/1415:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΦΕΡΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓέρακαΚυριακή16/11/1415:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/11/1415:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Κάτω ΑχαρνώνΣάββατο22/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑνθούσαςΣάββατο22/11/1415:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΡαφήναςΚυριακή23/11/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή23/11/1415:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Π.0-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή23/11/1415:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή23/11/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-3
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓέρακαΚυριακή23/11/1415:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο29/11/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣυκαμίνουΣάββατο29/11/1415:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο29/11/1415:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.3-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαλάμουΣάββατο29/11/1415:00ΜΑΚΡΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΛΑΜΑΣ Μ.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΒάρηςΣάββατο29/11/1415:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑυλώναΣάββατο29/11/1415:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΦΕΡΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή30/11/1415:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο06/12/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑνθούσαςΣάββατο06/12/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.2-4
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή07/12/1415:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΦΥΤΡΟΣ Γ., ΚΑΤΣΙΛΗΣ Δ.0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή07/12/1415:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή07/12/1415:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή07/12/1415:00ΜΠΕΚΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-3
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΓέρακαΚυριακή07/12/1415:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-3
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΡαφήναςΣάββατο13/12/1415:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.4-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο13/12/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΣάββατο13/12/1415:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.1-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑυλώναΣάββατο13/12/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΓΑΛΑΝΗΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο13/12/1415:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΦΕΡΤΑΚΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-5
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΓέρακαΚυριακή14/12/1415:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή14/12/1415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλάμουΣάββατο20/12/1415:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.0-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΑνθούσαςΣάββατο20/12/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή21/12/1415:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή21/12/1415:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή21/12/1415:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή21/12/1415:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΣΗΣ Π.0-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή21/12/1415:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-8
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑυλώναΣάββατο10/01/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο10/01/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή11/01/1515:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή11/01/1515:00ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή11/01/1515:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Β.3-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΣυκαμίνουΚυριακή11/01/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΤΑΣΗΣ Π.0-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/01/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-1
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΒάρηςΣάββατο17/01/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚρυονερίουΣάββατο17/01/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.0-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Αγίας ΜαρίναςΚυριακή18/01/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π.3-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή18/01/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή18/01/1515:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή18/01/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓέρακαΚυριακή18/01/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.0-3
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο31/01/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο31/01/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή01/02/1515:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή01/02/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.7-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή01/02/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-3
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή01/02/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.3-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή01/02/1515:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο07/02/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο07/02/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.5-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή08/02/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓέρακαΚυριακή08/02/1515:00ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.0-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή08/02/1515:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.4-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΚυριακή08/02/1515:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΦΕΡΤΑΚΗΣ Ν.3-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΡαφήναςΚυριακή08/02/1515:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.6-0
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΑυλώναΣάββατο14/02/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒάρηςΣάββατο14/02/1515:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο14/02/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή15/02/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή15/02/1515:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑνθούσαςΚυριακή15/02/1515:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/02/1515:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.4-2
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο28/02/1515:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΣΙΡΛΗΣ Ν.3-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΡαφήναςΣάββατο28/02/1515:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.7-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο28/02/1515:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή01/03/1515:30ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.4-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣυκαμίνουΚυριακή01/03/1515:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή01/03/1515:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΓέρακαΚυριακή01/03/1515:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑυλώναΣάββατο07/03/1515:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒάρηςΣάββατο07/03/1515:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚαλάμουΣάββατο07/03/1515:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓέρακαΚυριακή08/03/1515:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή08/03/1515:30ΜΠΑΛΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.3-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή08/03/1515:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π.0-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή08/03/1515:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο14/03/1515:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.6-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο14/03/1515:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΣΤΑΣΗΣ Γ.3-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΣυκαμίνουΚυριακή15/03/1515:30ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή15/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή15/03/1515:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή15/03/1515:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.8-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή15/03/1515:30ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑυλώναΣάββατο21/03/1515:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒάρηςΣάββατο21/03/1515:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαλάμουΣάββατο21/03/1515:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή22/03/1515:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΚυριακή22/03/1515:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/03/1515:30ΣΟΦΙΑΣ Α., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή22/03/1515:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο28/03/1515:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΡαφήναςΚυριακή29/03/1516:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/03/1516:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή29/03/1516:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ .2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή29/03/1516:30ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή29/03/1516:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.4-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή29/03/1516:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΚαλάμουΣάββατο04/04/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒάρηςΣάββατο04/04/1516:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑυλώναΣάββατο04/04/1516:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή05/04/1516:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή05/04/1516:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-4
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓέρακαΚυριακή05/04/1516:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.4-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή05/04/1516:30ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο18/04/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .7-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή19/04/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΙΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.5-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΠολυδενδρίουΚυριακή19/04/1517:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/04/1517:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή19/04/1517:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή19/04/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓέρακαΚυριακή19/04/1517:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΙΡΛΗΣ Ν.3-3
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο25/04/1517:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλάμουΣάββατο25/04/1517:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-6
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒάρηςΣάββατο25/04/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΑυλώναΣάββατο25/04/1517:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή26/04/1517:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓέρακαΚυριακή26/04/1517:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή26/04/1517:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-4
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο02/05/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.4-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΠολυδενδρίουΣάββατο02/05/1517:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο02/05/1517:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο02/05/1517:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΣάββατο02/05/1517:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Αγίας ΆνναςΣάββατο02/05/1517:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.5-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓέρακαΣάββατο02/05/1517:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΡαφήναςΚυριακή10/05/1517:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΒάρηςΚυριακή10/05/1517:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0 α.α.
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑυλώναΚυριακή10/05/1517:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΚυριακή10/05/1517:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΣΜΥΡΝΗ Α.6-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/05/1517:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή10/05/1517:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΟΥΛΑΣ Γ.2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή10/05/1517:00ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΠολυδενδρίουΣάββατο16/05/1517:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαλάμουΣάββατο16/05/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο16/05/1517:00ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Γλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο16/05/1517:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Α.5-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑνθούσαςΣάββατο16/05/1517:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΣΜΥΡΝΗ Α.1-0
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο16/05/1517:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.4-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΚυριακή17/05/1517:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑυλώναΚυριακή24/05/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓέρακαΚυριακή24/05/1517:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή24/05/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣυκαμίνουΚυριακή24/05/1517:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.2-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή24/05/1517:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή24/05/1517:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-5
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή24/05/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-3
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒάρηςΣάββατο30/05/1517:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΚαλάμουΣάββατο30/05/1517:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-8
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο30/05/1517:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο30/05/1517:00ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.4-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑνθούσαςΣάββατο30/05/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-6
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο30/05/1517:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓέρακαΣάββατο30/05/1517:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΟΥΛΑΣ Γ., ΔΗΜΑΣ Μ.4-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ