Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16

<< Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΠολυδενδρίουΚυριακή13/10/1910:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή13/10/1910:00ΣΤΑΣΗΣ Π.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣταμάταςΚυριακή13/10/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..5-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή13/10/1910:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή20/10/1910:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .1-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή20/10/1910:00ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.0-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή20/10/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/10/1910:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή27/10/1910:00ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΣταμάταςΚυριακή27/10/1910:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή27/10/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.4-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή27/10/1910:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.0-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή03/11/1910:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή03/11/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..2-6
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή03/11/1910:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-5
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή03/11/1910:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή10/11/1910:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣταμάταςΚυριακή10/11/1910:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή10/11/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΚαπανδριτίουΤετάρτη20/11/1915:00ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή17/11/1910:00ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.6-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή17/11/1910:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή17/11/1910:00ΚΙΝΑΣ Θ.1-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Δημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή17/11/1910:00ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΚυριακή24/11/1909:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή24/11/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή24/11/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..3-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή24/11/1910:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή01/12/1910:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή01/12/1910:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-5
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚρυονερίουΚυριακή01/12/1910:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή01/12/1910:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή08/12/1910:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .2-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣταμάταςΚυριακή08/12/1910:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.6-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή08/12/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.6-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή08/12/1910:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή15/12/1910:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-5
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή15/12/1910:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-6
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή15/12/1910:00ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή15/12/1910:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.6-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή22/12/1910:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή22/12/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.5-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή22/12/1910:00ΣΤΑΣΗΣ Π.1-3
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή22/12/1910:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚρυονερίουΚυριακή12/01/2010:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή12/01/2010:00ΚΙΝΑΣ Θ.1-7
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή12/01/2010:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή12/01/2010:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή19/01/2010:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-5
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΚυριακή19/01/2010:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή19/01/2010:00ΚΟΣΜΑΣ Κ.8-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή19/01/2010:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.5-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΚρυονερίουΚυριακή26/01/2010:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή26/01/2010:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή26/01/2010:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή26/01/2010:00ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.2-0