Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16

<< Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔροσιάςΚυριακή13/10/1910:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣPallini ΑrenaΚυριακή13/10/1910:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή13/10/1910:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.0-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή13/10/1910:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/10/1910:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιώνηςΚυριακή20/10/1910:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-10
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/10/1910:00ΡΙΖΟΣ Δ.0-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιώνηςΚυριακή20/10/1912:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-7


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟPallini ΑrenaΚυριακή27/10/1910:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔιονύσουΚυριακή27/10/1910:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/10/1910:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔροσιάςΚυριακή27/10/1910:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή03/11/1910:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-7
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιώνηςΚυριακή03/11/1910:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.2-6
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔροσιάςΚυριακή03/11/1910:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-4
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή03/11/1910:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΚυριακή10/11/1910:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.5-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή10/11/1910:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.6-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝPallini ΑrenaΚυριακή10/11/1910:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή10/11/1912:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/11/1910:00ΡΙΖΟΣ Δ.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔροσιάςΚυριακή17/11/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή17/11/1910:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣPallini ΑrenaΚυριακή17/11/1912:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ