Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο21/09/1916:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ.1-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚαλάμουΣάββατο21/09/1916:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-4
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣταμάταςΣάββατο21/09/1916:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α.4-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΣάββατο21/09/1916:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑνθούσαςΚυριακή22/09/1916:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣταμάταςΚυριακή22/09/1916:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΙΝΑΣ Θ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή22/09/1916:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/09/1916:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΣάββατο28/09/1916:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο28/09/1916:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΔροσιάςΣάββατο28/09/1916:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο28/09/1916:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο28/09/1916:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔιονύσουΣάββατο28/09/1916:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-5
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή29/09/1916:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-4
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓέρακαΚυριακή29/09/1916:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο05/10/1916:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚαλάμουΣάββατο05/10/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣταμάταςΣάββατο05/10/1916:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΣάββατο05/10/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣταμάταςΚυριακή06/10/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή06/10/1916:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή06/10/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή06/10/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο12/10/1916:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.3-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο12/10/1916:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο12/10/1916:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο12/10/1916:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.3-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔιονύσουΣάββατο12/10/1916:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑνθούσαςΚυριακή13/10/1916:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή13/10/1916:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή13/10/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο19/10/1916:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαλάμουΣάββατο19/10/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣταμάταςΣάββατο19/10/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο19/10/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.4-3
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/10/1916:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/10/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/10/1916:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣταμάταςΚυριακή20/10/1916:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑνθούσαςΣάββατο26/10/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΠολυδενδρίουΣάββατο26/10/1915:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο26/10/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔροσιάςΣάββατο26/10/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔιονύσουΣάββατο26/10/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή27/10/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.4-5
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΣταμάταςΚυριακή27/10/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΓέρακαΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣταμάταςΣάββατο02/11/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαλάμουΣάββατο02/11/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-3
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο02/11/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίας ΆνναςΣάββατο02/11/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο02/11/1915:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓέρακαΣάββατο02/11/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή03/11/1915:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.4-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/11/1915:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο09/11/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο09/11/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΣάββατο09/11/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.4-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΣάββατο09/11/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή10/11/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣταμάταςΚυριακή10/11/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.2-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή10/11/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.4-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή10/11/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚρυονερίουΣάββατο16/11/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣταμάταςΣάββατο16/11/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαλάμουΣάββατο16/11/1915:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο16/11/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΣάββατο16/11/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΣάββατο16/11/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο16/11/1915:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/11/1915:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ