ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑναβύσσουΚυριακή07/10/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-3
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή07/10/1810:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή07/10/1810:00ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή07/10/1810:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-6
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή14/10/1810:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΚυριακή14/10/1810:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.8-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή14/10/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ.3-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΚυριακή14/10/1812:00ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.4-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή21/10/1810:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-5
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒάρηςΚυριακή21/10/1810:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή21/10/1810:00ΣΟΦΙΑΣ Α.4-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή21/10/1810:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-6
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
Ρεπό: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ