ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

<< Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΚυριακή07/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή07/10/1810:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.4-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΚουβαράΚυριακή07/10/1810:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-4
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή07/10/1810:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-0
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή14/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή14/10/1810:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/10/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.3-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή14/10/1811:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή21/10/1800:00
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή21/10/1810:00ΡΙΖΟΣ Δ.0-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή21/10/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-2
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή21/10/1810:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΡΚΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Ρεπό: ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ