ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΣταμάταςΣάββατο22/09/1816:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΣάββατο22/09/1816:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔροσιάςΣάββατο22/09/1816:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΚυριακή23/09/1816:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή23/09/1816:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή23/09/1816:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑυλώναΚυριακή23/09/1816:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-6
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή23/09/1816:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο29/09/1816:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-4
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή30/09/1816:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή30/09/1816:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚρυονερίουΚυριακή30/09/1816:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη10/10/1816:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑνθούσαςΤετάρτη10/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη10/10/1816:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαλάμουΤετάρτη10/10/1816:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.7-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΣάββατο06/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒάρηςΣάββατο06/10/1816:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΔροσιάςΣάββατο06/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΡαφήναςΣάββατο06/10/1816:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή07/10/1816:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή07/10/1816:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑυλώναΚυριακή07/10/1816:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-6
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓέρακαΚυριακή07/10/1816:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑνθούσαςΣάββατο13/10/1816:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο13/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚαλάμουΣάββατο13/10/1816:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο13/10/1816:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή14/10/1816:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή14/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/10/1816:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0 α.α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑναβύσσουΚυριακή14/10/1816:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒάρηςΣάββατο20/10/1816:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο20/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΔροσιάςΣάββατο20/10/1816:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΡαφήναςΣάββατο20/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-3
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΣταμάταςΣάββατο20/10/1816:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή21/10/1816:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑυλώναΚυριακή21/10/1816:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚρυονερίουΚυριακή21/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣταμάταςΣάββατο27/10/1815:00
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑνθούσαςΣάββατο27/10/1815:00
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο27/10/1815:00
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο27/10/1815:00
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή28/10/1815:00
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΚυριακή28/10/1815:00
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή28/10/1815:00
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑναβύσσουΚυριακή28/10/1815:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ