Total Health
Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο22/09/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή23/09/1816:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒούλαςΚυριακή23/09/1816:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΚαλυβίωνΚυριακή23/09/1816:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/09/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή23/09/1816:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή23/09/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΡαφήναςΚυριακή23/09/1816:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή30/09/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαραθώναΚυριακή30/09/1816:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή30/09/1816:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΚυριακή30/09/1816:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΡαφήναςΤετάρτη10/10/1816:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-6
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΆνοιξηςΤετάρτη10/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη10/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΡΚΟΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη10/10/1817:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο06/10/1816:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΣάββατο06/10/1816:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.3-0
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΜαρκόπουλουΣάββατο06/10/1816:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒούλαςΚυριακή07/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή07/10/1816:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή07/10/1816:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή07/10/1816:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή07/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΡαφήναςΣάββατο13/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο13/10/1816:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή14/10/1816:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/10/1816:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή14/10/1816:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή14/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΚυριακή14/10/1816:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο20/10/1816:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο20/10/1816:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή21/10/1816:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή21/10/1816:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΚερατέαςΚυριακή21/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-1
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή21/10/1816:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή21/10/1816:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒούλαςΚυριακή21/10/1816:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο27/10/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΡΚΟΆνοιξηςΣάββατο27/10/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΡαφήναςΚυριακή28/10/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒούλαςΚυριακή28/10/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή28/10/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαραθώναΚυριακή28/10/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή28/10/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή28/10/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο03/11/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαλυβίωνΣάββατο03/11/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/11/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή04/11/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚερατέαςΚυριακή04/11/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1
ΜΑΡΚΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΜαρκόπουλουΚυριακή04/11/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή04/11/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒάρηςΚυριακή04/11/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)6-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο10/11/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΡαφήναςΚυριακή11/11/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή11/11/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒούλαςΚυριακή11/11/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/11/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/11/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)0-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΆνοιξηςΚυριακή11/11/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή11/11/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο17/11/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο17/11/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚερατέαςΚυριακή18/11/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή18/11/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/11/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒάρηςΚυριακή18/11/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή18/11/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη28/11/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο24/11/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΡαφήναςΚυριακή25/11/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟΣταμάταςΚυριακή25/11/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΚυριακή25/11/1815:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή25/11/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/11/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαραθώναΚυριακή25/11/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή25/11/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΣάββατο01/12/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο01/12/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξηςΣάββατο01/12/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο01/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒάρηςΚυριακή02/12/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΝΤΑ Α.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚερατέαςΚυριακή02/12/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή02/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή02/12/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΣάββατο08/12/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο08/12/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΓραμματικούΣάββατο08/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΡαφήναςΚυριακή09/12/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)1-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΣταμάταςΚυριακή09/12/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒούλαςΚυριακή09/12/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή09/12/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)1-4
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή09/12/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο15/12/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣταμάταςΣάββατο15/12/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-0
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο15/12/1815:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.5-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/12/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή16/12/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚερατέαςΚυριακή16/12/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή16/12/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή16/12/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο22/12/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟΑγίας ΆνναςΣάββατο22/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή23/12/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΣταμάταςΚυριακή23/12/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή23/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/12/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή23/12/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/12/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΆνοιξηςΣάββατο05/01/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΣάββατο05/01/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-1
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο05/01/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓραμματικούΚυριακή06/01/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή06/01/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή06/01/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒάρηςΚυριακή06/01/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚερατέαςΚυριακή06/01/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΆνοιξηςΣάββατο12/01/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΣταμάταςΣάββατο12/01/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο12/01/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/01/1915:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαραθώναΚυριακή13/01/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή13/01/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒάρηςΚυριακή13/01/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΟΙΚΑΣ Σ.3-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή13/01/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑναβύσσουΣάββατο19/01/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.5-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/01/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο19/01/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΜαρκόπουλουΣάββατο19/01/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξηςΚυριακή20/01/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒούλαςΚυριακή20/01/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή20/01/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚερατέαςΚυριακή20/01/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο26/01/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΡΚΟΣταμάταςΣάββατο26/01/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-3 α.α.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΡαφήναςΚυριακή27/01/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/01/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαραθώναΚυριακή27/01/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή27/01/1915:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή27/01/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.4-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή27/01/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑναβύσσουΣάββατο02/02/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο02/02/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚερατέαςΣάββατο02/02/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.5-2
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο02/02/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξηςΣάββατο02/02/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒούλαςΚυριακή03/02/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/02/1915:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή03/02/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΆνοιξηςΣάββατο09/02/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΡαφήναςΚυριακή10/02/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣταμάταςΚυριακή10/02/1915:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή10/02/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαραθώναΚυριακή10/02/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή10/02/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒάρηςΚυριακή10/02/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή10/02/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο16/02/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/02/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΣάββατο16/02/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΝΟΙΞΗΜαρκόπουλουΣάββατο16/02/1915:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή17/02/1915:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚερατέαςΚυριακή17/02/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ)1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓραμματικούΚυριακή17/02/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒάρηςΚυριακή17/02/1915:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο23/02/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.3-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο23/02/1915:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΚυριακή24/02/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή24/02/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή24/02/1915:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΑΡΚΟΜαραθώναΚυριακή24/02/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή24/02/1915:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξηςΣάββατο09/03/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο02/03/1915:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο02/03/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚερατέαςΚυριακή03/03/1915:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή03/03/1915:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/03/1915:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓραμματικούΚυριακή03/03/1915:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-4
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΒάρηςΚυριακή03/03/1915:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.4-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή03/03/1915:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΡαφήναςΣάββατο16/03/1916:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΣταμάταςΣάββατο16/03/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑναβύσσουΣάββατο16/03/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.3-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξηςΣάββατο16/03/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο16/03/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΚυριακή17/03/1916:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/03/1916:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαραθώναΚυριακή17/03/1916:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο23/03/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.5-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο23/03/1916:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξηςΣάββατο23/03/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓραμματικούΚυριακή24/03/1916:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή24/03/1916:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή24/03/1916:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΚυριακή24/03/1916:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή24/03/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΡαφήναςΣάββατο30/03/1916:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξηςΣάββατο30/03/1916:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΣάββατο30/03/1916:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο30/03/1916:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο30/03/1916:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΜαραθώναΣάββατο30/03/1916:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο30/03/1916:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑναβύσσουΤετάρτη10/04/1917:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή07/04/1916:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒάρηςΚυριακή07/04/1916:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓραμματικούΚυριακή07/04/1916:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-4
ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή07/04/1916:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚερατέαςΚυριακή07/04/1916:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή07/04/1916:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-4
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΚυριακή07/04/1916:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΜαραθώναΚυριακή07/04/1916:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.3-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΝέας ΜάκρηςΚυριακή14/04/1917:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.3-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή14/04/1917:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή14/04/1917:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑναβύσσουΚυριακή14/04/1917:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/04/1917:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-7
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή14/04/1917:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/04/1917:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/04/1917:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο20/04/1917:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο20/04/1917:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒάρηςΣάββατο20/04/1917:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο20/04/1917:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο20/04/1917:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚερατέαςΣάββατο20/04/1917:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.3-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο20/04/1917:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΚυριακή21/04/1917:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή05/05/1917:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣταμάταςΚυριακή05/05/1917:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΒούλαςΚυριακή05/05/1917:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.5-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή05/05/1917:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.2-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/05/1917:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-5
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΚυριακή05/05/1917:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.5-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή05/05/1917:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή05/05/1917:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-3