Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Δ Όμιλος Παμπαίδων

<< Γ Όμιλος Παμπαίδων

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο14/10/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαπανδριτίουΣάββατο14/10/1712:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-7
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο14/10/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.2-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/1713:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/1717:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚρυονερίουΣάββατο21/10/1712:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-4
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣBATISTAΣάββατο21/10/1712:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/10/1712:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.7-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΣάββατο21/10/1712:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-5
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο21/10/1712:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.4-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ