tipbet

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Γ Όμιλος Παμπαίδων

<< Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
Δ Όμιλος Παμπαίδων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΣάββατο14/10/1712:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.6-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΣάββατο14/10/1712:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-5
ΑΝΟΙΞΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο14/10/1712:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.6-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο14/10/1712:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο21/10/1712:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-5
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔιονύσουΣάββατο21/10/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.6-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔροσιάςΣάββατο21/10/1712:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο21/10/1712:30ΚΑΡΡΑΣ Α.6-1
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο04/11/1712:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο04/11/1712:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.7-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξηςΣάββατο04/11/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο04/11/1712:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-5
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΣάββατο11/11/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓραμματικούΣάββατο11/11/1712:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-5
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΣάββατο11/11/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΣάββατο11/11/1712:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο18/11/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-8
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΣάββατο18/11/1712:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξηςΣάββατο18/11/1712:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.4-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο18/11/1712:30ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΣάββατο25/11/1712:30ΝΙΚΑΣ Γ.2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο25/11/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΑνθούσαςΣάββατο25/11/1712:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΣάββατο25/11/1712:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΣάββατο02/12/1712:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.6-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο02/12/1712:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.7-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο02/12/1712:30ΣΠΙΘΑΣ Δ.6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο02/12/1712:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-6
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο09/12/1712:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο09/12/1712:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο09/12/1712:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΣάββατο09/12/1712:30ΜΑΝΑΛΗΣ Α.1-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔροσιάςΣάββατο16/12/1712:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΣάββατο16/12/1712:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο16/12/1712:30ΝΙΚΑΣ Γ.1-4
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΣάββατο16/12/1712:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΚυριακή07/01/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔιονύσουΚυριακή07/01/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέας ΜάκρηςΚυριακή07/01/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-4
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή07/01/1812:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο13/01/1812:30ΣΠΙΘΑΣ Δ.6-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο13/01/1812:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-6
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΣάββατο13/01/1812:30ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΣάββατο27/01/1812:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-3
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο20/01/1812:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο20/01/1812:30ΝΙΚΑΣ Γ.0-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΔροσιάςΣάββατο20/01/1812:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο20/01/1812:30ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΆνοιξηςΣάββατο03/02/1812:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑνθούσαςΣάββατο03/02/1812:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο03/02/1812:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.6-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΣάββατο03/02/1812:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο10/02/1812:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔροσιάςΣάββατο10/02/1812:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΜαραθώναΣάββατο10/02/1812:00ΝΙΚΑΣ Γ.4-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο10/02/1812:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο24/02/1812:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο24/02/1812:30ΝΙΚΑΣ Γ.7-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΆνοιξηςΣάββατο24/02/1812:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο24/02/1812:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΣάββατο03/03/1812:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-8
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο03/03/1812:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-6
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΣάββατο03/03/1812:30ΝΙΚΑΣ Γ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο03/03/1812:30ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/03/1812:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο10/03/1812:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο10/03/1812:30ΝΙΚΑΣ Γ.0-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΣάββατο10/03/1812:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.5-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΣάββατο17/03/1812:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.5-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΣάββατο17/03/1812:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-6
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο17/03/1812:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο17/03/1812:30ΝΙΚΑΣ Γ.0-6
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ