Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Δ Όμιλος Παίδων

<< Γ Όμιλος Παίδων

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή01/10/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-4
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑφιδνώνΚυριακή01/10/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.6-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή01/10/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.5-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή01/10/1712:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή01/10/1714:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚρυονερίουΚυριακή08/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.6-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή08/10/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-3 α.α.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή08/10/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-0 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή08/10/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή08/10/1710:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/10/1709:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.11-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή15/10/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-6
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑφιδνώνΚυριακή15/10/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/10/1711:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-5
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή15/10/1713:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή22/10/1710:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.9-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή22/10/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή22/10/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή22/10/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.5-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚρυονερίουΚυριακή22/10/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.8-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑφιδνώνΚυριακή29/10/1712:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚρυονερίουΚυριακή29/10/1712:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-8
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή29/10/1712:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-6
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή29/10/1713:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-6
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/10/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ.1-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/11/1709:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή05/11/1710:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή05/11/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.5-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚρυονερίουΚυριακή05/11/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/11/1711:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.7-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή12/11/1709:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑφιδνώνΚυριακή12/11/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-8
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή12/11/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή12/11/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-12
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή12/11/1711:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚρυονερίουΚυριακή19/11/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-2
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή19/11/1710:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή19/11/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.10-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή19/11/1712:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.4-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΤετάρτη13/12/1715:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή26/11/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή26/11/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή26/11/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή26/11/1710:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή26/11/1712:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣυκαμίνουΚυριακή03/12/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.4-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή03/12/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή03/12/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/12/1710:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β.1-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή03/12/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή10/12/1709:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-7
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑφιδνώνΚυριακή10/12/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-4
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή10/12/1710:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-2
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή10/12/1711:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/12/1713:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΚυριακή17/12/1710:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.8-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή17/12/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή17/12/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-6
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή17/12/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.7-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή17/12/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.6-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑφιδνώνΣάββατο23/12/1710:00
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΠολυδενδρίουΣάββατο23/12/1710:00
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο23/12/1713:30
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο23/12/1715:00
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο23/12/1716:30


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ