Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Γ Όμιλος Παίδων

<< Β Όμιλος Παίδων
Δ Όμιλος Παίδων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή01/10/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΚυριακή01/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΚυριακή01/10/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣταμάταςΚυριακή01/10/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-3 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή01/10/1710:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-0 α.α.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή08/10/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή08/10/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΚυριακή08/10/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή08/10/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.4-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΚυριακή15/10/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-4
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣταμάταςΚυριακή15/10/1710:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή15/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΚυριακή15/10/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.4-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΚυριακή15/10/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή22/10/1700:003-0 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή22/10/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή22/10/1710:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή22/10/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή29/10/1700:000-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔροσιάςΚυριακή29/10/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή29/10/1712:30ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/10/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.7-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΚυριακή29/10/1712:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/11/1700:003-0 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή05/11/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΚυριακή05/11/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΚυριακή05/11/1710:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή05/11/1710:00ΜΑΝΑΛΗΣ Α.5-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο11/11/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή12/11/1700:000-3 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓραμματικούΚυριακή12/11/1710:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-5
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΡαφήναςΤετάρτη29/11/1715:30ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη29/11/1717:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.6-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή19/11/1700:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή19/11/1710:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔροσιάςΚυριακή19/11/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή19/11/1710:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΤετάρτη13/12/1715:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔιονύσουΚυριακή26/11/1710:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή26/11/1710:00ΜΑΝΑΛΗΣ Α.3-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή26/11/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή26/11/1710:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή03/12/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή03/12/1710:00ΝΙΚΑΣ Γ.2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή03/12/1710:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή03/12/1710:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.5-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή10/12/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή10/12/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΚυριακή10/12/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΡαφήναςΚυριακή10/12/1710:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή17/12/1710:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.7-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΡαφήναςΚυριακή17/12/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή17/12/1710:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή17/12/1710:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο23/12/1700:00
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΣάββατο23/12/1710:00ΝΙΚΑΣ Γ.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔροσιάςΣάββατο23/12/1710:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο23/12/1712:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/01/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.4-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔιονύσουΚυριακή14/01/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή14/01/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.6-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή14/01/1810:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή14/01/1812:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή21/01/1810:00
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΚυριακή21/01/1810:00
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή21/01/1810:00
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή21/01/1810:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ