ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Γ Όμιλος Νέων

<< Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
Δ Όμιλος Νέων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο30/09/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.1-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο30/09/1710:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο30/09/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/10/1700:003-0 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαραθώναΣάββατο07/10/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-5
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο07/10/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο07/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.4-0
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/10/1700:000-3 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΚρυονερίουΣάββατο14/10/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-4
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο14/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/1715:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-1
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/10/1700:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚρυονερίουΣάββατο21/10/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο21/10/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαραθώναΚυριακή29/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/10/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΚυριακή29/10/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/10/1711:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.6-0
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο04/11/1710:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο04/11/1710:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/11/1710:000-3 α.α.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο04/11/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/11/1700:003-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο11/11/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο11/11/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓραμματικούΣάββατο11/11/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.0-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/11/1700:000-3 α.α.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο18/11/1709:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.6-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο18/11/1710:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.6-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο18/11/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ.3-2
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο25/11/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο25/11/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο25/11/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.0-1
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΓραμματικούΣάββατο02/12/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-8
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο02/12/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο27/01/1810:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/12/1700:000-3 α.α.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο09/12/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο09/12/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.2-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚρυονερίουΣάββατο27/01/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο16/12/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓραμματικούΣάββατο16/12/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο16/12/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.2-4
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο23/12/1700:000-3 α.α.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΣάββατο23/12/1709:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚρυονερίουΣάββατο23/12/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο23/12/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο13/01/1810:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΑγίας ΜαρίναςΣάββατο13/01/1810:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο13/01/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.5-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη31/01/1815:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο20/01/1810:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΣάββατο20/01/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓραμματικούΣάββατο20/01/1810:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-5
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο03/02/1800:000-3 α.α.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο03/02/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο03/02/1810:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο03/02/1810:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.8-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΚρυονερίουΣάββατο10/02/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.1-6
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓραμματικούΣάββατο10/02/1810:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο10/02/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο17/02/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο17/02/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.1-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο17/02/1812:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-1
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ