Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Γ Όμιλος Νέων

<< Β Όμιλος Νέων
Δ Όμιλος Νέων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο30/09/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.1-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο30/09/1710:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο30/09/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/10/1700:003-0 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαραθώναΣάββατο07/10/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-5
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο07/10/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο07/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.4-0
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/10/1700:000-3 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΚρυονερίουΣάββατο14/10/1710:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-4
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο14/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/1715:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-1
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/10/1700:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΒΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/10/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚρυονερίουΣάββατο21/10/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο21/10/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαραθώναΚυριακή29/10/1710:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/10/1710:00
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΚυριακή29/10/1710:00
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/10/1711:00
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗ
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΑΝΟΙΞΗ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ