Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Projunior 2ος όμιλος

<< Projunior 1ος όμιλος
Projunior 3ος όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣPlanet CosmosΚυριακή20/11/1612:15ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-6
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝSELECAOΚυριακή20/11/1612:15ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-5
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή20/11/1612:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/11/1613:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.7-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή27/11/1611:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-12
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή27/11/1611:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.5-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή27/11/1612:15ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-3
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝPlanet CosmosΚυριακή27/11/1612:15ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή04/12/1610:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.6-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/12/1611:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.9-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟSELECAOΚυριακή04/12/1612:15ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑPlanet CosmosΚυριακή04/12/1612:15ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-6


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή11/12/1611:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/12/1611:00ΣΟΦΙΑΣ Α.0-9
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή11/12/1611:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-5
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣPlanet CosmosΚυριακή11/12/1612:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.0-5


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή18/12/1612:15ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.7-0
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣPlanet CosmosΚυριακή18/12/1612:15ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.6-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑSELECAOΚυριακή18/12/1612:15ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.7-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή18/12/1612:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝSELECAOΚυριακή15/01/1712:15ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή15/01/1713:15ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή15/01/1713:30ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.7-3
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣPlanet CosmosΚυριακή15/01/1713:30ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.0-4


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/01/1710:45
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή22/01/1712:15
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣPlanet CosmosΚυριακή22/01/1713:15
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή22/01/1713:15


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ