Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Projunior 1ος όμιλος

Projunior 2ος όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή20/11/1610:30ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή20/11/1611:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.8-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή20/11/1612:15ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή20/11/1612:15ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.7-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒάρηςΚυριακή27/11/1611:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή27/11/1612:15ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-6
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή27/11/1612:30ΣΟΦΙΑΣ Α.4-3
ΜΑΡΚΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή27/11/1612:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.6-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΚυριακή04/12/1612:15ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.4-7
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/12/1612:15ΣΟΦΙΑΣ Α.3-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή04/12/1612:15ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή04/12/1613:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή11/12/1611:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΒάρηςΚυριακή11/12/1612:15ΠΟΛΙΤΗΣ Π.8-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή11/12/1612:15ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.4-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή11/12/1613:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-8


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή18/12/1612:15ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.6-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚαλυβίωνΚυριακή18/12/1612:15ΜΠΕΚΑΣ Α.6-6
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή18/12/1612:30ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-3
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟΜαρκόπουλουΚυριακή18/12/1614:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή15/01/1712:15ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΚυριακή15/01/1713:15ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.4-5
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή15/01/1713:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑναβύσσουΚυριακή15/01/1713:30ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-5


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΚυριακή22/01/1712:15ΔΗΜΑΣ Μ.2-7
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή22/01/1712:15ΛΙΑΠΗΣ Σ.4-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/01/1713:15ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.7-2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή22/01/1713:15ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.6-3


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο28/01/1714:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή29/01/1712:15ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή29/01/1713:15ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.10-0
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή29/01/1713:15ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-3


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή05/02/1710:30ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.6-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή05/02/1711:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.6-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή05/02/1712:15ΔΙΟΔΗΣ Χ.5-6
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΡΚΟΑναβύσσουΚυριακή05/02/1712:15ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-9


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή12/02/1712:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.4-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών ΝερώνΚυριακή12/02/1712:15ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.6-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/02/1712:30ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή12/02/1713:15ΔΗΜΑΣ Μ.0-0


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή19/02/1712:15ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.9-2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΚυριακή19/02/1712:15ΔΙΟΔΗΣ Χ.4-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚαλυβίωνΚυριακή19/02/1712:15ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.8-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή19/02/1712:15ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.5-5


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΚυριακή05/03/1712:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.8-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΜαρκόπουλουΚυριακή05/03/1713:15ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.5-4
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑναβύσσουΚυριακή05/03/1713:15ΔΙΟΔΗΣ Χ.1-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/03/1713:15ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-5


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒάρηςΚυριακή12/03/1712:15ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.4-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/03/1712:15ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.4-6
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή12/03/1713:15ΜΠΕΚΑΣ Α.3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή12/03/1713:15ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-3


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑναβύσσουΣάββατο18/03/1712:15ΔΙΟΔΗΣ Χ.2-6
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΚυριακή19/03/1712:15ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-5
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚαλυβίωνΚυριακή19/03/1713:15ΤΡΙΜΗΣ Α.6-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/03/1713:15ΓΚΟΥΜΑΣ Α.2-9