Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Projunior 3ος όμιλος

<< Projunior 2ος όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓραμματικούΚυριακή20/11/1612:15ΣΤΑΣΗΣ Γ.3-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή20/11/1612:15ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔροσιάςΚυριακή20/11/1613:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή27/11/1612:15ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή27/11/1612:15ΣΤΑΣΗΣ Γ.3-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΜαραθώναΚυριακή27/11/1612:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.Διακόπηκε


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΚυριακή04/12/1612:15ΓΚΟΥΜΑΣ Α.5-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή04/12/1612:15ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.10-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαπανδριτίουΚυριακή04/12/1613:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.7-3


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΣυκαμίνουΚυριακή11/12/1612:15ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-6
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓραμματικούΚυριακή11/12/1612:15ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΜαραθώναΚυριακή11/12/1612:15ΜΠΕΚΑΣ Α.3-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξηςΚυριακή18/12/1612:15ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.5-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή18/12/1612:15ΒΑΛΛΑΣ Γ.5-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή18/12/1612:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.5-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΝΟΙΞΗΓραμματικούΚυριακή15/01/1712:15ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-13
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΜαραθώναΚυριακή15/01/1712:15ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΚυριακή15/01/1713:15ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-3


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαπανδριτίουΚυριακή22/01/1712:15ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.3-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξηςΚυριακή22/01/1712:15ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.12-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣυκαμίνουΚυριακή22/01/1713:15ΣΠΙΘΑΣ Δ.


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣυκαμίνουΚυριακή29/01/1712:15
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή29/01/1713:15
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξηςΚυριακή29/01/1713:15


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ