Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Junior 3ος Όμιλος

<< Junior 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο08/10/1610:00ΝΙΚΑΣ Γ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή09/10/1612:00ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ Ε.2-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣταμάταςΚυριακή09/10/1612:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή09/10/1612:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΚυριακή09/10/1612:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.6-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝικολακάκηΚυριακή16/10/1612:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή16/10/1612:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔροσιάςΚυριακή16/10/1612:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΣυκαμίνουΚυριακή16/10/1612:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΚυριακή16/10/1613:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.3-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή23/10/1612:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.4-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξηςΚυριακή23/10/1612:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΚυριακή23/10/1612:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΤετάρτη02/11/1616:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΤετάρτη02/11/1616:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.5-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή06/11/1612:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔροσιάςΚυριακή06/11/1612:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-5
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΣυκαμίνουΚυριακή06/11/1612:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή06/11/1612:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.1-7
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή06/11/1612:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.4-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΝικολακάκηΚυριακή13/11/1612:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή13/11/1612:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.3-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚρυονερίουΚυριακή13/11/1612:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαπανδριτίουΚυριακή13/11/1612:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.6-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξηςΚυριακή13/11/1612:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.2-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΚυριακή20/11/1612:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.4-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή20/11/1612:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.1-6
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣταμάταςΚυριακή20/11/1612:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή20/11/1612:00ΣΟΦΙΑΣ Α.2-5
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή20/11/1613:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.0-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή27/11/1612:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝικολακάκηΚυριακή27/11/1612:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΆνοιξηςΚυριακή27/11/1612:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.2-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΚυριακή27/11/1612:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.4-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή27/11/1612:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.4-2


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΚαπανδριτίουΚυριακή04/12/1611:45ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-6
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΚυριακή04/12/1612:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-4
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣταμάταςΚυριακή04/12/1612:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή04/12/1612:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή04/12/1612:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.6-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔροσιάςΚυριακή11/12/1612:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.4-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚρυονερίουΚυριακή11/12/1612:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΚυριακή11/12/1612:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝικολακάκηΚυριακή11/12/1612:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή11/12/1612:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-1


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΆνοιξηςΚυριακή18/12/1611:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή18/12/1611:15ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΚυριακή18/12/1612:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/12/1612:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή18/12/1612:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΚυριακή15/01/1712:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-5
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔροσιάςΚυριακή15/01/1712:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή15/01/1712:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΝικολακάκηΚυριακή15/01/1712:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή15/01/1712:45ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή22/01/1710:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣυκαμίνουΚυριακή22/01/1712:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔροσιάςΚυριακή22/01/1712:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή22/01/1712:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΝικολακάκηΚυριακή22/01/1712:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΚυριακή29/01/1712:00
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξηςΚυριακή29/01/1712:00
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή29/01/1712:00
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΚυριακή29/01/1712:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/01/1712:00


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ


19η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


20η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ


21η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


22η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ