Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Junior 2ος Όμιλος

<< Junior 1ος Όμιλος
Junior 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή09/10/1610:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-5
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή09/10/1612:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΜαραθώναΚυριακή09/10/1612:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-6
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή09/10/1612:00ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή09/10/1612:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή09/10/1612:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.11-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή16/10/1610:00ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ Ε.5-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΒoca ΑrenaΚυριακή16/10/1612:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.5-0
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣPlanet CosmosΚυριακή16/10/1612:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-5
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή16/10/1612:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.6-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔιονύσουΚυριακή16/10/1612:00ΝΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή16/10/1612:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-4


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή23/10/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή23/10/1612:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.6-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή23/10/1612:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-5
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή23/10/1612:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.0-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΚυριακή23/10/1612:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.5-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή23/10/1612:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-7


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟPlanet CosmosΚυριακή06/11/1612:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.7-3
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή06/11/1612:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.11-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή06/11/1612:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.3-5
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή06/11/1612:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-7
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή06/11/1612:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή06/11/1612:00ΣΜΥΡΝΗ Α.4-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΣάββατο12/11/1612:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-6
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή13/11/1612:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/11/1612:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή13/11/1614:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΒoca ΑrenaΚυριακή13/11/1618:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.1-5
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαραθώναΠέμπτη17/11/1616:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή20/11/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή20/11/1611:15ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή20/11/1612:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.6-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΚυριακή20/11/1612:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή20/11/1612:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/11/1612:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε.6-8


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαραθώναΚυριακή27/11/1611:15ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒoca ΑrenaΚυριακή27/11/1612:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.2-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/11/1612:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.3-4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή27/11/1612:15ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή27/11/1612:15ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.0-3
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑPlanet CosmosΚυριακή27/11/1613:15ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή04/12/1611:00ΝΙΚΑΣ Γ.6-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΔιονύσουΚυριακή04/12/1612:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή04/12/1612:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-5
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή04/12/1612:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-6
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/12/1612:15ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-3
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή04/12/1612:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.6-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/12/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒoca ΑrenaΚυριακή11/12/1612:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.6-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή11/12/1612:15ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/12/1612:15ΣΟΦΙΑΣ Α.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή11/12/1612:15ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣPlanet CosmosΚυριακή11/12/1613:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.4-1


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή18/12/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή18/12/1611:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.5-6
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή18/12/1611:15ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.8-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή18/12/1612:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΚυριακή18/12/1612:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή18/12/1612:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-8


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή15/01/1712:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή15/01/1712:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.6-0
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥPlanet CosmosΚυριακή15/01/1712:00ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.4-5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒoca ΑrenaΚυριακή15/01/1712:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή15/01/1712:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή15/01/1712:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.1-3


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή22/01/1710:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.4-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔιονύσουΚυριακή22/01/1712:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.7-0
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑPlanet CosmosΚυριακή22/01/1712:00ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.7-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒoca ΑrenaΚυριακή22/01/1712:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-7
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/01/1712:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.1-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή22/01/1714:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-3


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή29/01/1710:00ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.5-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή29/01/1711:15ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή29/01/1712:00ΣΟΦΙΑΣ Α.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή29/01/1712:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαραθώναΚυριακή29/01/1712:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή29/01/1712:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-11


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή05/02/1711:00ΣΟΦΙΑΣ Α.4-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή05/02/1711:15ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.8-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒoca ΑrenaΚυριακή05/02/1712:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-7
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣPlanet CosmosΚυριακή05/02/1712:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.7-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή05/02/1712:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή05/02/1712:00ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.4-1


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή12/02/1710:00ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή12/02/1711:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.0-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΚυριακή12/02/1711:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.0-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή12/02/1711:15ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.6-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή12/02/1712:00ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.4-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒoca ΑrenaΚυριακή12/02/1712:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.3-6


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή19/02/1711:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/02/1711:45ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣPlanet CosmosΚυριακή19/02/1712:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή19/02/1712:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή19/02/1712:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή19/02/1712:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-0


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ


19η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ


20η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ


21η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ


22η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ