Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Junior 1ος Όμιλος

Junior 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή09/10/1612:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.6-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒούλαςΚυριακή09/10/1612:005-4
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή09/10/1612:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.6-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή09/10/1612:00ΣΑΡΡΗΣ Α.5-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή09/10/1612:00ΜΠΕΚΑΣ Α.4-3
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή09/10/1612:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.2-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών ΝερώνΚυριακή16/10/1612:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή16/10/1612:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.5-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή16/10/1612:00ΤΡΙΜΗΣ Α.0-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή16/10/1612:00ΔΗΜΑΣ Μ.2-4
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή16/10/1612:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-4
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή16/10/1612:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/10/1612:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.5-0
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή23/10/1612:00ΜΠΕΚΑΣ Α.3-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή23/10/1612:00ΣΟΦΙΑΣ Α.8-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή23/10/1612:00ΔΗΜΑΣ Μ.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒάρηςΚυριακή23/10/1612:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.10-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΚυριακή23/10/1612:000-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή06/11/1612:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.4-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΑναβύσσουΚυριακή06/11/1612:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή06/11/1612:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή06/11/1612:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.9-2
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΚυριακή06/11/1612:00ΣΟΦΙΑΣ Α.1-5
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚαλυβίωνΚυριακή06/11/1612:30ΔΗΜΑΣ Μ.2-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο12/11/1613:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΚυριακή13/11/1612:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.3-1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή13/11/1612:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή13/11/1612:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.6-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒάρηςΚυριακή13/11/1612:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-6
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή13/11/1612:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή20/11/1612:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΒουλιαγμένηςΚυριακή20/11/1612:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.3-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή20/11/1612:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/11/1612:00ΜΠΕΚΑΣ Α.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή20/11/1612:00ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.1-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚαλυβίωνΚυριακή20/11/1612:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.6-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή27/11/1611:15ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-2
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟΜαρκόπουλουΚυριακή27/11/1611:15ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή27/11/1612:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή27/11/1612:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή27/11/1612:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΚυριακή27/11/1612:15ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-2


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή04/12/1610:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.8-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/12/1612:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-4
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒουλιαγμένηςΚυριακή04/12/1612:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.4-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή04/12/1612:00ΔΗΜΑΣ Μ.3-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή04/12/1612:00ΤΡΙΜΗΣ Α.1-3
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή04/12/1612:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.0-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή11/12/1610:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-4
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή11/12/1612:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.3-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/12/1612:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.Αναβλήθηκε
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΡΚΟΑναβύσσουΚυριακή11/12/1612:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή11/12/1612:15ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-3
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΚυριακή11/12/1612:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.4-1


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή18/12/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή18/12/1611:15ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.4-4
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΒάρηςΚυριακή18/12/1612:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή18/12/1612:00ΤΡΙΜΗΣ Α.6-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή18/12/1612:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.5-1
ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή18/12/1612:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-4


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΚυριακή15/01/1710:30ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΡΚΟΒουλιαγμένηςΚυριακή15/01/1712:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚαλυβίωνΚυριακή15/01/1712:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΚυριακή15/01/1712:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-5
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή15/01/1712:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-5
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή15/01/1712:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή22/01/1710:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή22/01/1712:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-6
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΚυριακή22/01/1712:00ΜΠΕΚΑΣ Α.0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/01/1712:00ΤΡΙΜΗΣ Α.0-5
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή22/01/1712:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/01/1712:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-3


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή29/01/1711:15ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.7-0
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή29/01/1712:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή29/01/1712:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.7-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή29/01/1712:00ΔΗΜΑΣ Μ.6-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒάρηςΚυριακή29/01/1712:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒούλαςΚυριακή29/01/1712:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-1


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή05/02/1711:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή05/02/1712:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-7
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/02/1712:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.5-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή05/02/1712:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-4
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή05/02/1712:00ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.2-4
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή05/02/1712:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-4


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/02/1711:15ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή12/02/1712:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒούλαςΚυριακή12/02/1712:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΚυριακή12/02/1712:00ΔΗΜΑΣ Μ.7-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/02/1713:00ΔΙΟΔΗΣ Χ.1-3
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή12/02/1713:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-0


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή19/02/1711:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-6
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚαλυβίωνΚυριακή19/02/1711:00ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.0-3
ΜΑΡΚΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΚυριακή19/02/1711:00ΔΙΟΔΗΣ Χ.4-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή19/02/1712:00ΜΠΕΚΑΣ Α.2-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΚυριακή19/02/1712:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/02/1712:00ΤΡΙΜΗΣ Α.6-0


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή05/03/1711:15ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-4
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑναβύσσουΚυριακή05/03/1712:00ΔΙΟΔΗΣ Χ.3-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/03/1712:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-7
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΜαρκόπουλουΚυριακή05/03/1712:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή05/03/1712:00ΔΗΜΑΣ Μ.0-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή05/03/1712:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-3


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή12/03/1712:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚαλυβίωνΚυριακή12/03/1712:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.4-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΚυριακή12/03/1712:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή12/03/1712:00ΔΗΜΑΣ Μ.1-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/03/1712:00ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.3-7
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΜαρκόπουλουΚυριακή12/03/1712:00ΜΠΕΚΑΣ Α.2-3


19η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή19/03/1711:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή19/03/1712:00ΤΡΙΜΗΣ Α.4-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑναβύσσουΚυριακή19/03/1712:00ΔΙΟΔΗΣ Χ.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή19/03/1712:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή19/03/1712:00ΜΠΕΚΑΣ Α.4-4
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/03/1712:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.5-1


20η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή02/04/1712:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒουλιαγμένηςΚυριακή02/04/1712:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒάρηςΚυριακή02/04/1712:00
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΒούλαςΚυριακή02/04/1712:00
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή02/04/1712:00
ΜΑΡΚΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή02/04/1712:00


21η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΚΟ


22η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ