Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 4ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΣάββατο08/10/1612:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .8-5
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑφιδνώνΣάββατο08/10/1612:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-5
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Νέων ΠαλατίωνΣάββατο08/10/1612:30ΓΚΟΥΜΑΣ Α.5-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο08/10/1613:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-2
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο15/10/1612:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο15/10/1612:30ΓΚΟΥΜΑΣ Α.1-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΣάββατο15/10/1612:30ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.0-5
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο15/10/1613:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΤετάρτη02/11/1615:30ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.4-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη02/11/1615:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑφιδνώνΤετάρτη02/11/1615:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.4-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΤετάρτη02/11/1615:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-3
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο29/10/1611:30ΚΟΡΜΠΗΣ Α.3-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΣάββατο29/10/1612:30ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.0-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΚαπανδριτίουΣάββατο29/10/1612:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.6-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο29/10/1613:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.7-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο05/11/1611:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-6
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑφιδνώνΣάββατο05/11/1612:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο05/11/1612:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο05/11/1613:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.3-5
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Αγίας ΆνναςΣάββατο12/11/1609:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.8-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο12/11/1612:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο12/11/1612:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.7-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΣάββατο12/11/1612:30ΣΜΥΡΝΗ Α.2-4
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο19/11/1609:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο19/11/1612:30ΣΜΥΡΝΗ Α.6-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο19/11/1612:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο19/11/1612:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-5
Ρεπό: ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο26/11/1612:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑφιδνώνΣάββατο26/11/1612:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΣυκαμίνουΣάββατο26/11/1612:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαπανδριτίουΣάββατο26/11/1612:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.6-0
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΠολυδενδρίουΣάββατο03/12/1612:30ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο03/12/1612:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο03/12/1612:30ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝικολακάκηΣάββατο03/12/1612:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.6-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/1611:15ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΣάββατο10/12/1612:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο10/12/1612:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/1612:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.6-2
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο17/12/1612:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑφιδνώνΣάββατο17/12/1612:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.4-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΣάββατο17/12/1612:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.10-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο17/12/1612:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο14/01/1710:45ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.5-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο14/01/1712:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Αγίας ΆνναςΣάββατο14/01/1712:30ΚΟΡΜΠΗΣ Α.6-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΣάββατο14/01/1712:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΣάββατο21/01/1712:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-5
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο21/01/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο21/01/1712:30ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.2-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο21/01/1712:30ΚΟΡΜΠΗΣ Α.
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο28/01/1711:30
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΣάββατο28/01/1712:30
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΠολυδενδρίουΣάββατο28/01/1712:30
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο28/01/1713:00
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
Ρεπό: ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ