Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 3ος Όμιλος

<< Παμπαίδων 2ος Όμιλος
Παμπαίδων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο08/10/1612:30ΝΙΚΑΣ Γ.7-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΣάββατο08/10/1612:30ΝΤΟΥΝΙΑΠΙΛΕΝ Ε.3-6
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο08/10/1612:30ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.4-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο08/10/1612:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.4-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΣάββατο15/10/1612:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔροσιάςΣάββατο15/10/1612:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο15/10/1612:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο15/10/1612:30ΚΑΡΡΑΣ Α.3-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο22/10/1612:30ΚΑΡΡΑΣ Α.6-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο22/10/1612:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.6-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΤετάρτη02/11/1615:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΡαφήναςΤετάρτη04/01/1715:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΡαφήναςΣάββατο29/10/1612:30ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΜαραθώναΣάββατο29/10/1612:30ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο29/10/1612:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-6
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔροσιάςΣάββατο29/10/1612:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚρυονερίουΣάββατο05/11/1612:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο05/11/1612:30ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.10-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο05/11/1612:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.5-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο05/11/1612:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.7-2
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΡαφήναςΣάββατο12/11/1612:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-8
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο12/11/1612:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο12/11/1613:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΠέμπτη17/11/1614:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΣάββατο19/11/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο19/11/1612:30ΝΙΚΑΣ Γ.7-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο19/11/1612:30ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚρυονερίουΣάββατο19/11/1612:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο26/11/1612:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.4-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιώνηςΣάββατο26/11/1612:30ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-9
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαραθώναΣάββατο26/11/1612:30ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΣάββατο26/11/1612:30ΝΙΚΑΣ Γ.2-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο03/12/1612:30ΝΙΚΑΣ Γ.2-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΣάββατο03/12/1612:30ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚρυονερίουΣάββατο03/12/1612:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΡαφήναςΣάββατο03/12/1612:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο10/12/1612:30ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔροσιάςΣάββατο10/12/1612:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚρυονερίουΣάββατο10/12/1612:30ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο10/12/1612:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο17/12/1612:30ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο17/12/1612:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιώνηςΣάββατο17/12/1612:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.6-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΣάββατο17/12/1612:30ΓΚΟΥΜΑΣ Α.0-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΣάββατο14/01/1712:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚρυονερίουΣάββατο14/01/1712:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο14/01/1712:30ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-11
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΡαφήναςΣάββατο14/01/1712:30ΝΙΚΑΣ Γ.5-2
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/01/1712:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιώνηςΣάββατο21/01/1712:30ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.3-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο21/01/1712:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΣάββατο21/01/1712:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔροσιάςΣάββατο28/01/1712:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο28/01/1712:30
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΜαραθώναΣάββατο28/01/1712:30
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο28/01/1712:30
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ