Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 4ος Όμιλος

<< Παίδων 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΚυριακή02/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.6-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑυλώναΚυριακή02/10/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.0-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή02/10/1610:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.10-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚρυονερίουΚυριακή02/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.4-1
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή09/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή09/10/1610:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-5
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαλάμουΚυριακή09/10/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή09/10/1610:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.12-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή16/10/1609:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚρυονερίουΚυριακή16/10/1610:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.4-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑυλώναΚυριακή16/10/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-7
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή16/10/1611:15ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.8-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή23/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣυκαμίνουΤετάρτη09/11/1615:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.3-4
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαλάμουΤετάρτη09/11/1615:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΤετάρτη09/11/1616:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή30/10/1610:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή30/10/1610:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.6-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΚυριακή30/10/1610:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-7
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή30/10/1612:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.8-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή06/11/1610:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.11-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣυκαμίνουΚυριακή06/11/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑυλώναΚυριακή06/11/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-9
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαλάμουΚυριακή06/11/1610:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-6
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή13/11/1610:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.6-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚρυονερίουΚυριακή13/11/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή13/11/1610:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή13/11/1610:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-10
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή20/11/1609:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.8-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑυλώναΚυριακή20/11/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΚυριακή20/11/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.4-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή20/11/1611:15ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαλάμουΚυριακή27/11/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-7
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή27/11/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή27/11/1610:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-7
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή27/11/1610:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-5
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΚυριακή04/12/1610:00ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.3-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή04/12/1610:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.2-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή04/12/1610:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.0-11
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή04/12/1610:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-3
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΚυριακή11/12/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.7-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή11/12/1610:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.6-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑυλώναΚυριακή11/12/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.4-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή11/12/1610:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-6
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαπανδριτίουΚυριακή18/12/1609:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή18/12/1610:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-7
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαλάμουΚυριακή18/12/1610:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.0-9
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή18/12/1610:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.5-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/01/1709:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.2-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑυλώναΚυριακή15/01/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-3 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚρυονερίουΚυριακή15/01/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.5-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή15/01/1711:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-2
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή22/01/1710:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.9-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλάμουΚυριακή22/01/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-5
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή22/01/1710:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-5
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή22/01/1712:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.7-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/01/1710:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-4
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚρυονερίουΚυριακή29/01/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή29/01/1710:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή29/01/1712:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.6-1
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαλάμουΚυριακή05/02/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-6
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑυλώναΚυριακή05/02/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΚυριακή05/02/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/02/1710:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.10-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή12/02/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-5
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή12/02/1710:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.5-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή12/02/1710:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή12/02/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-10
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή19/02/1709:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.4-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή19/02/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.3-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑυλώναΚυριακή19/02/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.8-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή19/02/1710:45ΒΑΛΛΑΣ Γ.10-0
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ