Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 3ος Όμιλος

<< Παίδων 2ος Όμιλος
Παίδων 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓραμματικούΚυριακή02/10/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.3-3
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή02/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.10-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή02/10/1610:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή09/10/1610:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή09/10/1610:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔροσιάςΚυριακή09/10/1610:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή09/10/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.7-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή16/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/10/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή16/10/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓραμματικούΚυριακή16/10/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή23/10/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.4-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔροσιάςΚυριακή23/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΓραμματικούΚυριακή23/10/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή23/10/1610:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΚυριακή30/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή30/10/1610:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΚυριακή30/10/1610:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή30/10/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.7-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή06/11/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή06/11/1610:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΚυριακή06/11/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή06/11/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔροσιάςΚυριακή13/11/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή13/11/1610:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.3-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/11/1610:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.1-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΡαφήναςΚυριακή29/01/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΚυριακή20/11/1610:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔιονύσουΚυριακή20/11/1610:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.0-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή20/11/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/11/1610:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΚυριακή27/11/1609:30ΛΙΑΠΗΣ Σ.0-4
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή27/11/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.4-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/11/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή27/11/1610:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.6-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΡαφήναςΚυριακή04/12/1610:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΚυριακή04/12/1610:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.1-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΚυριακή04/12/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή04/12/1610:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.6-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή11/12/1610:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.1-4
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή11/12/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.7-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή11/12/1610:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.7-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/12/1612:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή18/12/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΚυριακή18/12/1610:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή18/12/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΤετάρτη11/01/1715:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΚυριακή15/01/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή15/01/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΚυριακή15/01/1710:00ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.5-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή15/01/1710:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή22/01/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.7-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΚυριακή22/01/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/01/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή22/01/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-1