Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 2ος Όμιλος

<< Παίδων 1ος Όμιλος
Παίδων 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή02/10/1610:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.6-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/10/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α.6-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή02/10/1610:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή02/10/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-7
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή09/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΚυριακή09/10/1610:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή09/10/1610:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή09/10/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαπασιδέρηΚυριακή16/10/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.3-5
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή16/10/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή16/10/1610:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή16/10/1610:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.8-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/10/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α.2-6
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΚυριακή23/10/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-6
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή23/10/1610:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓέρακαΚυριακή23/10/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-6
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΚυριακή30/10/1610:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.7-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή30/10/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.5-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή30/10/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.2-7
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαπασιδέρηΚυριακή30/10/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-3
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή06/11/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α.3-0 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή06/11/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.5-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή06/11/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.8-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή06/11/1610:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-4
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΚυριακή13/11/1610:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΠαπασιδέρηΚυριακή13/11/1610:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-7
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή13/11/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α.0-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΠέμπτη17/11/1615:30ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.5-0
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή20/11/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑνθούσαςΚυριακή20/11/1610:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή20/11/1610:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-3
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/11/1614:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή27/11/1610:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΚυριακή27/11/1610:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑνθούσαςΚυριακή27/11/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-5
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη04/01/1715:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/12/1610:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΚυριακή04/12/1610:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-9
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή04/12/1610:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.6-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή04/12/1612:00ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.5-0
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή11/12/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή11/12/1610:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/12/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.7-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή11/12/1610:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓέρακαΚυριακή18/12/1610:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.3-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή18/12/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή18/12/1610:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή18/12/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-5
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή15/01/1710:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.7-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή15/01/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.6-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαπασιδέρηΚυριακή15/01/1710:00ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-8
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή15/01/1710:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.6-0
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓέρακαΚυριακή22/01/1710:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/01/1710:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή22/01/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/01/1710:00ΤΡΙΜΗΣ Α.1-5
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή29/01/1709:30ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαπασιδέρηΚυριακή29/01/1710:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή29/01/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-6
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή29/01/1710:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή05/02/1709:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή05/02/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή05/02/1710:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/02/1710:00ΤΡΙΜΗΣ Α.1-3
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/02/1709:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΠαπασιδέρηΚυριακή12/02/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.6-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΚυριακή12/02/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή12/02/1710:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-2
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/02/1710:00ΤΡΙΜΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΚυριακή19/02/1710:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.5-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/02/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή19/02/1710:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-5
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ