Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παίδων 1ος Όμιλος

Παίδων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή02/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΚυριακή02/10/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ.4-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή02/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-3 α.α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑναβύσσουΚυριακή02/10/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή02/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚαλυβίωνΚυριακή09/10/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή09/10/1610:00ΣΑΡΡΗΣ Α.3-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή09/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΚερατέαςΚυριακή09/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ0-3 α.α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΡΚΟΑναβύσσουΚυριακή16/10/1610:00ΤΡΙΜΗΣ Α.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒάρηςΚυριακή16/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή16/10/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-7
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή16/10/1610:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.5-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή23/10/1610:00ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή23/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.5-1
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜαρκόπουλουΚυριακή23/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚερατέαςΚυριακή23/10/1610:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.7-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ0-3 α.α.
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΚυριακή30/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή30/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή30/10/1610:00ΣΟΦΙΑΣ Α.0-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΚυριακή30/10/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ.6-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒάρηςΚυριακή06/11/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή06/11/1610:00ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.5-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή06/11/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή06/11/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.5-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ0-3 α.α.
ΜΑΡΚΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΚυριακή13/11/1610:00ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-4
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΚυριακή13/11/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή13/11/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-4
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή13/11/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒούλαςΚυριακή20/11/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή20/11/1610:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.5-4
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΚυριακή20/11/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.8-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή20/11/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή27/11/1609:30ΤΡΙΜΗΣ Α.0-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή27/11/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.4-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΚυριακή27/11/1610:00ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑναβύσσουΚυριακή27/11/1610:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή04/12/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή04/12/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή04/12/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή04/12/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.3-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΡΚΟ0-3 α.α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή11/12/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή11/12/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/12/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή11/12/1610:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ3-0 α.α.
ΜΑΡΚΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή18/12/1610:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΚαλυβίωνΚυριακή18/12/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή18/12/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή18/12/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-7


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΚυριακή15/01/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.2-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή15/01/1710:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΚυριακή15/01/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚαλυβίωνΚυριακή15/01/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚυριακή22/01/1700:00
ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή22/01/1710:00ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα ΒάρηςΚυριακή22/01/1710:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.7-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή22/01/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.8-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή22/01/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.1-5


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή29/01/1710:00
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑναβύσσουΚυριακή29/01/1710:00
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή29/01/1710:00
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή29/01/1710:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ