Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Νέων 1ος Όμιλος

<< Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Νέων
Νέων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαρκόπουλουΣάββατο01/10/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.6-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒούλαςΣάββατο01/10/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.5-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο01/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.0-7
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαπασιδέρηΣάββατο01/10/1610:00ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚερατέαςΣάββατο08/10/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο08/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚουβαράΣάββατο08/10/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Α.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΣάββατο08/10/1610:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠαπασιδέρηΣάββατο15/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΣάββατο15/10/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΗΜΑΣ Μ.1-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο15/10/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-3
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒούλαςΣάββατο15/10/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒάρηςΣάββατο22/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.6-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο22/10/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.4-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚουβαράΣάββατο22/10/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΔΗΜΑΣ Μ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο22/10/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚερατέαςΣάββατο29/10/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.5-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒάρηςΣάββατο29/10/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΗΜΑΣ Μ.4-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο29/10/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.3-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠαπασιδέρηΣάββατο29/10/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-3
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒάρηςΣάββατο05/11/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α.2-0
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο05/11/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΤΡΙΜΗΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΣάββατο05/11/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚουβαράΣάββατο05/11/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-7
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο12/11/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.4-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαπασιδέρηΣάββατο12/11/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-4
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΣάββατο12/11/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΚερατέαςΣάββατο12/11/1610:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο19/11/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-4
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο19/11/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-1
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο19/11/1610:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΣάββατο19/11/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΚουβαράΣάββατο26/11/1610:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο26/11/1610:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α.8-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΣάββατο26/11/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΡΙΜΗΣ Α.3-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒάρηςΣάββατο26/11/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΡΑΣ Α.2-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΡΚΟΚουβαράΣάββατο03/12/1610:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΤΡΙΜΗΣ Α.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο03/12/1610:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΔΗΜΑΣ Μ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΣάββατο03/12/1610:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.6-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒάρηςΣάββατο03/12/1610:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.4-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο10/12/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒούλαςΣάββατο10/12/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΡΙΜΗΣ Α.1-0
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜαρκόπουλουΣάββατο10/12/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.6-1
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη04/01/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο17/12/1610:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΣάββατο17/12/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚουβαράΣάββατο17/12/1610:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΣάββατο17/12/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΜΑΡΚΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο14/01/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΣάββατο14/01/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΠαπασιδέρηΣάββατο14/01/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΣάββατο14/01/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο21/01/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚουβαράΣάββατο21/01/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-4
ΜΑΡΚΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο21/01/1710:00ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒάρηςΣάββατο21/01/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒάρηςΣάββατο28/01/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.2-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο28/01/1710:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-3
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο28/01/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚερατέαςΣάββατο28/01/1710:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.8-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚουβαράΣάββατο04/02/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΙΟΔΗΣ Χ.1-5
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒούλαςΣάββατο04/02/1710:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ.2-1
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο04/02/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΣάββατο04/02/1710:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-1
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΠαπασιδέρηΣάββατο18/02/1710:00ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.6-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΣάββατο18/02/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΣάββατο18/02/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο18/02/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΔΙΟΔΗΣ Χ.5-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒάρηςΣάββατο25/02/1710:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΔΙΟΔΗΣ Χ.11-1
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαρκόπουλουΣάββατο25/02/1710:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΔΗΜΑΣ Μ.2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΣάββατο25/02/1710:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο25/02/1710:00ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ