Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓέρακαΣάββατο01/10/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή02/10/1616:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή02/10/1616:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή02/10/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΑΡΡΗΣ Α.1-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή02/10/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑυλώναΚυριακή02/10/1616:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαλάμουΣάββατο08/10/1616:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΔΗΜΑΣ Μ.2-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔροσιάςΣάββατο08/10/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓραμματικούΚυριακή09/10/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή09/10/1616:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή09/10/1616:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΤΡΙΜΗΣ Α.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑνθούσαςΚυριακή09/10/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΠολυδενδρίουΚυριακή16/10/1616:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή16/10/1616:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΜΗΣ Α.3-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΚυριακή16/10/1616:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΚυριακή16/10/1616:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή16/10/1616:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑυλώναΚυριακή16/10/1616:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-3
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαλάμουΣάββατο22/10/1616:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔροσιάςΣάββατο22/10/1616:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒούλαςΚυριακή23/10/1616:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΡΙΜΗΣ Α.1-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή23/10/1616:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή23/10/1616:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.6-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑνθούσαςΚυριακή23/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓραμματικούΚυριακή30/10/1615:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.4-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή30/10/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή30/10/1615:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.1-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓέρακαΚυριακή30/10/1615:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή30/10/1615:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α.0-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣυκαμίνουΚυριακή30/10/1615:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαλάμουΣάββατο05/11/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΣάββατο05/11/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή06/11/1615:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑυλώναΚυριακή06/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή06/11/1615:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή06/11/1615:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.4-0
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο12/11/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒούλαςΚυριακή13/11/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.1-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓραμματικούΚυριακή13/11/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )3-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή13/11/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣυκαμίνουΚυριακή13/11/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΚυριακή13/11/1615:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-1
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλάμουΣάββατο19/11/1615:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔροσιάςΣάββατο19/11/1615:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή20/11/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑυλώναΚυριακή20/11/1615:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)4-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/11/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )5-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑνθούσαςΚυριακή20/11/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)0-0
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓέρακαΚυριακή27/11/1615:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή27/11/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΛΙΑΠΗΣ Σ.4-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή27/11/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓραμματικούΚυριακή27/11/1615:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Τετάρτη07/12/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.0-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒούλαςΤετάρτη07/12/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔροσιάςΣάββατο03/12/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή04/12/1615:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0 α.α.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή04/12/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑυλώναΚυριακή04/12/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΆνναςΚυριακή04/12/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή04/12/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαλάμουΣάββατο10/12/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/12/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.1-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή11/12/1615:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓραμματικούΚυριακή11/12/1615:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒούλαςΚυριακή11/12/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/12/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-5
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΣάββατο17/12/1615:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑυλώναΣάββατο17/12/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή18/12/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαπανδριτίουΚυριακή18/12/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.2-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή18/12/1615:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑνθούσαςΚυριακή18/12/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλάμουΣάββατο14/01/1715:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔροσιάςΣάββατο14/01/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή15/01/1715:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓραμματικούΚυριακή15/01/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΒούλαςΚυριακή15/01/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή15/01/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.4-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΣάββατο21/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαλάμουΣάββατο21/01/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή22/01/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓραμματικούΚυριακή22/01/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.5-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒούλαςΚυριακή22/01/1715:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/01/1715:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-2
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΣάββατο28/01/1715:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή29/01/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣυκαμίνουΚυριακή29/01/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.5-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή29/01/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑυλώναΚυριακή29/01/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/01/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-1
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΣάββατο04/02/1715:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔροσιάςΣάββατο04/02/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )4-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓραμματικούΚυριακή05/02/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΒούλαςΚυριακή05/02/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή05/02/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.0-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑνθούσαςΚυριακή05/02/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή12/02/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή12/02/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓέρακαΚυριακή12/02/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή12/02/1715:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑυλώναΚυριακή12/02/1715:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή12/02/1715:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαλάμουΣάββατο18/02/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο18/02/1715:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΒούλαςΚυριακή19/02/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-3
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/02/1715:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή19/02/1715:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑνθούσαςΚυριακή19/02/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓέρακαΣάββατο04/03/1715:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΜΥΡΝΗ Α.2-5
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓραμματικούΚυριακή05/03/1715:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή05/03/1715:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή05/03/1715:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή05/03/1715:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΚυριακή05/03/1715:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-0
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή12/03/1715:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-5
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαλάμουΚυριακή12/03/1715:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔροσιάςΚυριακή12/03/1715:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )3-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑυλώναΚυριακή12/03/1715:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή12/03/1715:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.7-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή12/03/1715:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )4-3
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓέρακαΣάββατο18/03/1715:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΒούλαςΚυριακή19/03/1715:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓραμματικούΚυριακή19/03/1715:30ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)0-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή19/03/1715:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή19/03/1715:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή19/03/1715:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-0
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαλάμουΣάββατο01/04/1716:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔροσιάςΣάββατο01/04/1716:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή02/04/1716:30ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑυλώναΚυριακή02/04/1716:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή02/04/1716:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑνθούσαςΚυριακή02/04/1716:30ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΨΑΡΡΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓέρακαΣάββατο08/04/1716:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή09/04/1716:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-5
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέας ΜάκρηςΚυριακή09/04/1716:30ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-6
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή09/04/1716:30ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΨΑΡΡΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)3-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓραμματικούΚυριακή09/04/1716:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΒούλαςΚυριακή09/04/1716:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-5
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΔροσιάςΚυριακή23/04/1716:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )3-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή23/04/1716:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΨΑΡΡΟΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.7-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή23/04/1716:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )0-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑυλώναΚυριακή23/04/1716:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή23/04/1716:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΚυριακή23/04/1716:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.2-0
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο29/04/1716:30
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΣάββατο29/04/1716:30
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΒούλαςΣάββατο29/04/1716:30
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο29/04/1716:30
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαλάμουΣάββατο29/04/1716:30
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓραμματικούΚυριακή30/04/1716:30
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ