Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣταμάταςΣάββατο17/09/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο17/09/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )4-2
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο17/09/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΚυριακή18/09/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑναβύσσουΚυριακή18/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή18/09/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή18/09/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.2-4
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑφιδνώνΚυριακή18/09/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/09/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο24/09/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΒουλιαγμένηςΣάββατο24/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΣάββατο24/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔιονύσουΣάββατο24/09/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο24/09/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)2-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο24/09/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο24/09/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)1-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαλυβίωνΣάββατο24/09/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)4-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή25/09/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΤετάρτη28/09/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξηςΤετάρτη28/09/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη28/09/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑναβύσσουΤετάρτη28/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη28/09/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη28/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑφιδνώνΤετάρτη28/09/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΚαλυβίωνΤετάρτη28/09/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΓέρακαΤετάρτη28/09/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΡαφήναςΣάββατο01/10/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο01/10/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.0-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο01/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.8-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΚαλυβίωνΣάββατο01/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)4-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο01/10/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο01/10/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή02/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή02/10/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή02/10/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο08/10/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΆνοιξηςΣάββατο08/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.4-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑναβύσσουΣάββατο08/10/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο08/10/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚουβαράΣάββατο08/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-7
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣταμάταςΣάββατο08/10/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή09/10/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑφιδνώνΚυριακή09/10/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΆνναςΚυριακή09/10/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη12/10/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓέρακαΤετάρτη12/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΣταμάταςΤετάρτη12/10/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη12/10/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΡαφήναςΤετάρτη12/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔιονύσουΤετάρτη12/10/1616:30ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-4
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη12/10/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Νέων ΠαλατίωνΤετάρτη12/10/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚαλυβίωνΤετάρτη12/10/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο15/10/1616:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚουβαράΣάββατο15/10/1616:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο15/10/1616:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/10/1616:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-4
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑναβύσσουΚυριακή16/10/1616:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή16/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑφιδνώνΚυριακή16/10/1616:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή16/10/1616:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )2-6
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΆνοιξηςΚυριακή16/10/1616:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο22/10/1616:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.5-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣταμάταςΣάββατο22/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΆνοιξηςΣάββατο22/10/1616:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.6-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο22/10/1616:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΡαφήναςΣάββατο22/10/1616:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΔιονύσουΣάββατο22/10/1616:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο22/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαλυβίωνΣάββατο22/10/1616:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή23/10/1616:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚουβαράΣάββατο29/10/1616:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο29/10/1616:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο29/10/1616:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-0
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΚυριακή30/10/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-3
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή30/10/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.2-5
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή30/10/1615:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑναβύσσουΚυριακή30/10/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή30/10/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή30/10/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο05/11/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )3-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο05/11/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )2-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξηςΣάββατο05/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο05/11/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΒουλιαγμένηςΣάββατο05/11/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔιονύσουΣάββατο05/11/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο05/11/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή06/11/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΡαφήναςΚυριακή06/11/1615:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚουβαράΣάββατο12/11/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο12/11/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο12/11/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)4-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή13/11/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑφιδνώνΚυριακή13/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή13/11/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.4-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή13/11/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.4-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή13/11/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο19/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣταμάταςΣάββατο19/11/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΆνοιξηςΣάββατο19/11/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο19/11/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο19/11/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο19/11/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο19/11/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.8-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΓέρακαΚυριακή20/11/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή20/11/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο26/11/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-4
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΝΟΙΞΗΚουβαράΣάββατο26/11/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο26/11/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔιονύσουΣάββατο26/11/1615:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή27/11/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-3
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΚυριακή27/11/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-5
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑφιδνώνΚυριακή27/11/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή27/11/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/11/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο03/12/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.1-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΣταμάταςΣάββατο03/12/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΆνοιξηςΣάββατο03/12/1615:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο03/12/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο03/12/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)3-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚαλυβίωνΣάββατο03/12/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓέρακαΚυριακή04/12/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή04/12/1615:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή04/12/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔιονύσουΣάββατο10/12/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο10/12/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚουβαράΣάββατο10/12/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-3
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΡαφήναςΣάββατο10/12/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή11/12/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)6-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή11/12/1615:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή11/12/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑφιδνώνΚυριακή11/12/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή11/12/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΣάββατο17/12/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-3
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο17/12/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξηςΣάββατο17/12/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο17/12/1615:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή18/12/1615:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/12/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓέρακαΚυριακή18/12/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-4
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΑναβύσσουΚυριακή18/12/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή18/12/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ0-3 α.α.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο14/01/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)1-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΣάββατο14/01/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔιονύσουΣάββατο14/01/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο14/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚουβαράΣάββατο14/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)0-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή15/01/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή15/01/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)3-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑφιδνώνΚυριακή15/01/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )0-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ0-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο21/01/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΡαφήναςΣάββατο21/01/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)2-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΔιονύσουΣάββατο21/01/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-6
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο21/01/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )0-3
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚουβαράΣάββατο21/01/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο21/01/1715:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)1-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή22/01/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)3-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή22/01/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.3-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣταμάταςΣάββατο28/01/1715:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΆνοιξηςΣάββατο28/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο28/01/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚουβαράΣάββατο28/01/1715:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓέρακαΚυριακή29/01/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-5
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή29/01/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή29/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)3-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή29/01/1715:15ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )4-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ0-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο04/02/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)4-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΝΟΙΞΗΒουλιαγμένηςΣάββατο04/02/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)1-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΡαφήναςΣάββατο04/02/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔιονύσουΣάββατο04/02/1715:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-4
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο04/02/1715:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)2-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο04/02/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )4-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚαλυβίωνΣάββατο04/02/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή05/02/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ0-3
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚουβαράΣάββατο11/02/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξηςΣάββατο11/02/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣταμάταςΣάββατο11/02/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.1-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο11/02/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑναβύσσουΚυριακή12/02/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.2-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή12/02/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/02/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)1-1
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑφιδνώνΚυριακή12/02/1715:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο18/02/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )2-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο18/02/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο18/02/1715:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο18/02/1715:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο18/02/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο18/02/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΓέρακαΚυριακή19/02/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )3-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΝέων ΠαλατίωνΚυριακή19/02/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο25/02/1715:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο25/02/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο25/02/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.6-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚουβαράΣάββατο25/02/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο25/02/1715:45ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑναβύσσουΚυριακή26/02/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίας ΜαρίναςΚυριακή26/02/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑφιδνώνΚυριακή26/02/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΙΜΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ