Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο17/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚουβαράΣάββατο17/09/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒάρηςΚυριακή18/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/09/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΡΚΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή18/09/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)5-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή18/09/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή18/09/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή18/09/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΣάββατο24/09/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΣάββατο24/09/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/09/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή25/09/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)3-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή25/09/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαρκόπουλουΚυριακή25/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαραθώναΚυριακή25/09/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚρυονερίουΚυριακή25/09/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο01/10/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο01/10/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή02/10/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή02/10/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή02/10/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή02/10/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)4-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή02/10/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)3-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒάρηςΚυριακή02/10/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒούλαςΣάββατο08/10/1616:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο08/10/1616:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή09/10/1613:45ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή09/10/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒάρηςΚυριακή09/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή09/10/1616:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)2-1
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή09/10/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚρυονερίουΚυριακή09/10/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΣάββατο15/10/1616:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΡΚΟΑνθούσαςΣάββατο15/10/1616:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο15/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή16/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή16/10/1616:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚερατέαςΚυριακή16/10/1616:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαραθώναΚυριακή16/10/1616:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΟΥΝΤΑΣ .)4-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή16/10/1616:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒούλαςΣάββατο22/10/1616:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή23/10/1616:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒάρηςΚυριακή23/10/1616:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/10/1616:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή23/10/1616:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή23/10/1616:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.2-1
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΜαρκόπουλουΚυριακή23/10/1616:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή23/10/1616:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο29/10/1616:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑνθούσαςΣάββατο29/10/1616:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο29/10/1616:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή30/10/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή30/10/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΜΑΡΚΟΜαραθώναΚυριακή30/10/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή30/10/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή30/10/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚρυονερίουΣάββατο05/11/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή06/11/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-5
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή06/11/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή06/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή06/11/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή06/11/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή06/11/1615:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )3-4
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή06/11/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο12/11/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )3-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο12/11/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓραμματικούΣάββατο12/11/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο12/11/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)0-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΣάββατο12/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)2-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο12/11/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )3-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚερατέαςΚυριακή13/11/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή13/11/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )2-6


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο19/11/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/11/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΚυριακή20/11/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή20/11/1615:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή20/11/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή20/11/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή20/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)1-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΡΚΟΚρυονερίουΚυριακή20/11/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο26/11/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο26/11/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑνθούσαςΣάββατο26/11/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒούλαςΣάββατο26/11/1615:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚερατέαςΚυριακή27/11/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)4-2
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΚυριακή27/11/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαραθώναΤετάρτη07/12/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΤετάρτη07/12/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΣάββατο03/12/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)0-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή04/12/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)4-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΒάρηςΚυριακή04/12/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή04/12/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή04/12/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή04/12/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΡΚΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή04/12/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή04/12/1615:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο10/12/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο10/12/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο10/12/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή11/12/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )1-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή11/12/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαραθώναΚυριακή11/12/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή11/12/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚερατέαςΚυριακή11/12/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο17/12/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή18/12/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΚυριακή18/12/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )3-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/12/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )2-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή18/12/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)4-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή18/12/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚερατέαςΚυριακή18/12/1615:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)2-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΚυριακή18/12/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒούλαςΣάββατο14/01/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο14/01/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑνθούσαςΣάββατο14/01/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή15/01/1715:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή15/01/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή15/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-0
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή15/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαραθώναΚυριακή15/01/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΒούλαςΣάββατο21/01/1715:00ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο21/01/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή22/01/1715:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )2-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή22/01/1715:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-2
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή22/01/1715:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΜαραθώναΚυριακή22/01/1715:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚρυονερίουΚυριακή22/01/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟΑγίας ΆνναςΣάββατο28/01/1715:00
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑνθούσαςΣάββατο28/01/1715:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο28/01/1715:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΚυριακή29/01/1715:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/01/1715:00
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή29/01/1715:00
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή29/01/1715:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚερατέαςΚυριακή29/01/1715:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΜΑΡΚΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΑΡΚΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΚΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΡΚΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ