ΑΝΟΙΞΗ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία (1η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 16/09/23 | 17:00 | 3-0 |
2. | Α Κατηγορία (2η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗ | Κρυονερίου | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 2-3 |
3. | Α Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 30/09/23 | 16:30 | 1-1 |
4. | Α Κατηγορία (4η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 2-1 |
5. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Συκαμίνου | Σάββατο | 14/10/23 | 10:00 | 2-2 |
6. | Α Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 14/10/23 | 16:30 | 1-2 |
7. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 21/10/23 | 10:00 | 0-3 |
8. | Α Κατηγορία (6η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-1 |
9. | Α Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 3-3 |
10. | Κύπελλο (2η φάση) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Τετάρτη | 01/11/23 | 14:45 | 0-1 |
11. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 2-2 |
12. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 4-2 |
13. | Α Κατηγορία (8η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 2-0 |
14. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 11/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
15. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Δροσιάς | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | 1-2 |
16. | Α Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 4-0 |
17. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 2-3 |
18. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 0-2 |
19. | Α Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Κερατέας | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 1-0 |
20. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 19/11/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
21. | Α Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Τετάρτη | 22/11/23 | 15:00 | 1-3 |
22. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 3-1 |
23. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 2-0 |
24. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 1-6 |
25. | Α Κατηγορία (12η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 2-2 |
26. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 02/12/23 | 10:00 | 4-0 |
27. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 1-2 |
28. | Α Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 2-1 |
29. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Διονύσου | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 6-2 |
30. | Κύπελλο (3η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:30 | 2-3 |
31. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 09/12/23 | 09:45 | 1-2 |
32. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 0-3 |
33. | Α Κατηγορία (14η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΝΟΙΞΗ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 2-0 |
34. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 3-6 |
35. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 16/12/23 | 09:45 | 3-2 |
36. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 0-3 |
37. | Α Κατηγορία (15η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 4-1 |
38. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 1-4 |
39. | Α Κατηγορία (16η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ | Ραφήνας | Κυριακή | 07/01/24 | 15:15 | 2-2 |
40. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ | Μαραθώνα | Σάββατο | 13/01/24 | 09:45 | 1-5 |
41. | Α Κατηγορία (17η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 13/01/24 | 15:15 | 3-0 |
42. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 20/01/24 | 09:45 | 4-0 |
43. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 0-2 |
44. | Α Κατηγορία (18η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ | Γλυκών Νερών | Σάββατο | 20/01/24 | 15:15 | 0-2 |
45. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Δροσιάς | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | 2-2 |
46. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 27/01/24 | 09:45 | 0-0 |
47. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Διονύσου | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 1-0 |
48. | Α Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 27/01/24 | 15:15 | 2-1 |
49. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 28/01/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
50. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 03/02/24 | 09:45 | 1-2 |
51. | Κ 13 Β ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Δροσιάς | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | 1-2 |
52. | Α Κατηγορία (20η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Γέρακα | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 0-4 |
53. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 5-0 |
54. | Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 10/02/24 | 09:45 | 2-1 |
55. | Α Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 0-3 |
56. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 0-4 |
57. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (11η φάση) | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ | Σταμάτας | Κυριακή | 18/02/24 | 12:00 | 7-2 |
58. | Α Κατηγορία (22η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ | Αναβύσσου | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 2-2 |
59. | Κ13 LEAGUE CUP Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Διονύσου | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 0-0 |
60. | Α Κατηγορία (23η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 1-0 |
61. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (12η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 4-3 |
62. | Κ13 LEAGUE CUP Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 0-2 |
63. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (14η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 03/03/24 | 10:00 | 3-3 |
64. | Α Κατηγορία (24η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-1 |
65. | Κ13 LEAGUE CUP Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 2-4 |
66. | Α Κατηγορία (25η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 1-1 |
67. | Α Κατηγορία (26η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 3-1 |
68. | Κ17 Β ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ | Γλυκών Νερών | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | 2-0 |
69. | Κ13 LEAGUE CUP Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Διονύσου | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | 2-1 |
70. | Α Κατηγορία (27η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 2-0 |
71. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ | Σταμάτας | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 6-1 |
72. | Κ17 Β ΦΑΣΗ (2η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | |
73. | Κ13 LEAGUE CUP Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | |
74. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
75. | Α Κατηγορία (28η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Βούλας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
76. | Α Κατηγορία (29η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | |
77. | Α Κατηγορία (30η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗ | |||||
78. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | |||||
79. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ | |||||
80. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | |||||
81. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | |||||
82. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ | |||||
83. | Κ13 LEAGUE CUP Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ |