ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία (1η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 17/09/23 | 17:00 | 2-3 |
2. | Α Κατηγορία (2η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 1-2 |
3. | Α Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Δημοτικό Αχαρνών | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 1-2 |
4. | Κ19 (1η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Ραφήνας | Σάββατο | 07/10/23 | 10:00 | 1-2 |
5. | Α Κατηγορία (4η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αναβύσσου | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 2-1 |
6. | Κ19 (2η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Αναβύσσου | Σάββατο | 14/10/23 | 10:00 | 4-0 |
7. | Α Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βούλας | Σάββατο | 14/10/23 | 16:30 | 2-1 |
8. | Α Κατηγορία (6η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Αναβύσσου | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 3-0 |
9. | Κ19 (3η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-3 |
10. | Α Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 3-3 |
11. | Α Κατηγορία (8η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αναβύσσου | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 3-2 |
12. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Αναβύσσου | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 0-6 |
13. | Κ19 (4η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αναβύσσου | Κυριακή | 05/11/23 | 12:30 | 1-0 |
14. | Κύπελλο (2η φάση) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Δροσιάς | Τετάρτη | 08/11/23 | 14:45 | 0-6 |
15. | Κ19 (5η αγ.) | ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 1-6 |
16. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κερατέας | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 4-1 |
17. | Α Κατηγορία (9η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κρυονερίου | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 0-5 |
18. | Α Κατηγορία (10η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αναβύσσου | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 3-1 |
19. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 0-7 |
20. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 1-5 |
21. | Κ19 (6η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Καλυβίων | Κυριακή | 19/11/23 | 17:30 | 0-3 |
22. | Α Κατηγορία (11η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Τετάρτη | 22/11/23 | 15:00 | 0-2 |
23. | Κ19 (7η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αναβύσσου | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 1-2 |
24. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βούλας | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 2-0 |
25. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Αναβύσσου | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 3-3 |
26. | Α Κατηγορία (12η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 2-1 |
27. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 2-0 |
28. | Κ19 (8η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αναβύσσου | Κυριακή | 03/12/23 | 13:00 | 3-0 α.α. |
29. | Α Κατηγορία (13η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-2 |
30. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 1-4 |
31. | Κύπελλο (3η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Αναβύσσου | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:30 | 8-0 |
32. | Κ19 (9η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 09/12/23 | 18:30 | 1-6 |
33. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 10/12/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
34. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 2-4 |
35. | Α Κατηγορία (14η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 2-3 |
36. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Χέρωμα Βάρης | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 0-4 |
37. | Α Κατηγορία (15η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 4-2 |
38. | Α Κατηγορία (16η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ | Αναβύσσου | Σάββατο | 06/01/24 | 15:15 | 4-0 |
39. | Κ19 (10η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 07/01/24 | 15:30 | 2-2 |
40. | Κ19 (11η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | 0-2 |
41. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | FOUS DE FOOT | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 8-0 |
42. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Αναβύσσου | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 4-1 |
43. | Α Κατηγορία (17η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κερατέας | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 2-1 |
44. | Κ19 (12η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ | Αναβύσσου | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 8-0 |
45. | Α Κατηγορία (18η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Βάρης | Σάββατο | 20/01/24 | 15:15 | 2-2 |
46. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 0-4 |
47. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | Αναβλήθηκε |
48. | Κ19 (13η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Σάββατο | 27/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
49. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βάρης | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 5-2 |
50. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Αναβύσσου | Κυριακή | 28/01/24 | 11:00 | 2-2 |
51. | Α Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 28/01/24 | 15:15 | 0-1 |
52. | Α Κατηγορία (20η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αναβύσσου | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 2-1 |
53. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 0-4 |
54. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Παλαιάς Φώκαιας | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 1-1 |
55. | Κύπελλο (4η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Αναβύσσου | Τετάρτη | 07/02/24 | 14:30 | 1-0 |
56. | Κ19 (14η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Γέρακα | Σάββατο | 10/02/24 | 13:00 | 2-0 |
57. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | STAR SPORT CLUB | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 6-0 |
58. | Κ 11 Α ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Αναβύσσου | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 4-1 |
59. | Α Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 0-2 |
60. | Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 18/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
61. | Α Κατηγορία (22η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ | Αναβύσσου | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 2-2 |
62. | Κ11 LEAGUE CUP (1η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 0-3 α.α. |
63. | Α Κατηγορία (23η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Ραφήνας | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 0-3 |
64. | Α Κατηγορία (24η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Αναβύσσου | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 4-0 |
65. | K11 LEAGUE CUP Β ΦΑΣΗ (1η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Αναβύσσου | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 1-2 |
66. | Κύπελλο (5η φάση) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Νέας Μάκρης | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:30 | 2-1 |
67. | Α Κατηγορία (25η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 1-1 |
68. | Α Κατηγορία (26η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Αναβύσσου | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 3-0 |
69. | Α Κατηγορία (27η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Γέρακα | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 2-1 |
70. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Αναβύσσου | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 0-3 |
71. | Κύπελλο (6η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Βάρης | Τετάρτη | 27/03/24 | 15:00 | 2-0 |
72. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | 8-3 |
73. | Α Κατηγορία (28η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 0-0 |
74. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 07/04/24 | 12:00 | 3-0 |
75. | Α Κατηγορία (29η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αναβύσσου | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | 2-1 |
76. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Αναβύσσου | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | 0-4 |
77. | Α Κατηγορία (30η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | 0-0 |
78. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 20/04/24 | 11:00 | 3-0 |
79. | 20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ (1η αγ.) | ΜΑΡΚΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βάρης | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:30 | 0-2 |