ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Συκαμίνου | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 0-7 |
2. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 2-4 |
3. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Αυλώνα | Σάββατο | 11/11/23 | 09:45 | 4-6 |
4. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 0-9 |
5. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Αυλώνα | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 3-0 |
6. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Συκαμίνου | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 0-10 |
7. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Συκαμίνου | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 4-3 |
8. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Συκαμίνου | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 1-0 |
9. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | ΜΑΛΑΚΑΣΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 4-1 |
10. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2 - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 5-2 |
11. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 4-0 |
12. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Συκαμίνου | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 2-8 |
13. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ | Συκαμίνου | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 1-1 |
14. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 5-0 |
15. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 10/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
16. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Κρυονερίου | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 5-1 |
17. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | BATISTA | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 3-1 |
18. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ-ΠΑΟΚ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 17/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
19. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 | Συκαμίνου | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 3-1 |
20. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 14/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
21. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 1-0 |
22. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 3-2 |
23. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Συκαμίνου | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 1-6 |
24. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Συκαμίνου | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 0-3 |
25. | Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 4-0 |
26. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 3-0 |
27. | Κ 13 Δ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | 3-3 |
28. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση) | ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Αυλώνα | Κυριακή | 11/02/24 | 12:00 | 6-2 |
29. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (11η φάση) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Συκαμίνου | Κυριακή | 18/02/24 | 12:00 | 0-4 |
30. | Κ13 LEAGUE CUP Δ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Συκαμίνου | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 0-4 |
31. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (12η φάση) | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ-ΠΑΟΚ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 0-3 α.α. |
32. | Κ13 LEAGUE CUP Δ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 1-0 |
33. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (13η φάση) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Συκαμίνου | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 0-5 |
34. | Κ 11 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2 | Συκαμίνου | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | 0-5 |
35. | Κ13 LEAGUE CUP Δ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Κρυονερίου | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | 3-0 |
36. | Κ13 LEAGUE CUP Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | 3-1 |